ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI

20 Şubat 2018 15:35
ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI

Eskişehir'e kurulması planlanan termik santralin nihai ÇED raporu yayımlandı

Askıya çıkan rapora 10 gün içinde itiraz edilebilecek. ÇED raporuna itiraz etmek isteyen vatandaşlar dilekçe ile kararlarını bildirebilecekler. Vatandaşlar itiraz dilekçelerini Çevre Şehircilik Bakanlığına ve ya Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne teslim edebilecek. Rapor itirazlara göre yeniden şekillenecek.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

DOĞAL KAYNAK

20 Şubat 2018 22:45
TERMİK SANTRAL YANLIŞINDAN DÖNÜN KANSER OLMAK İSTEMİYORUZZZ

TC VATANDAŞI

20 Şubat 2018 22:44
insanlığı zehirlemeyelim bu yanlıştan dönelim.

ES ES

20 Şubat 2018 22:43
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ...

Mistik

21 Şubat 2018 11:15
Mini referandum yapılsın.

isimsiz

21 Şubat 2018 10:40
Avrupada var diyen arkadaş hangi avrupa ülkesinde var isim isim yazar mısın? Avrupa yenilenebilir enerjiye geçiyor biz hala kömürlü termik santral derdindeyiz. Eskişehirdeki insanlar kömürlü termik santral yapılmasın diyor. Tonlarca kül çıkacak ve bu küller yok olmadığı için yaşadığın alanda kalacak ve sen bu havayı soluyacaksın. Boş boş konuşmak yerine termik santral yapılan yerlere ve şu anki durumlarına bir bakın. Yenilenebilir enerji ile elektrik sağlansın Eskişehirli olan olmayan herkes bunu kabul eder. Bunu bir anlayın artık. Ayrıca itiraz için bimere yazabilirsiniz. Biz elimizden geleni yapalım hiç değilse.

ünlü ata sözümüz

21 Şubat 2018 10:43
erdoğan bu kadar elektiriği ne yapacak toprağamı verecek yoksa . yıl 1950

Es Es

20 Şubat 2018 17:04
Kimi kime şikayet ediyorsunuz şaka gibi siz verdiniz tek adamlığı bu ülkede şimdi bu neyin şikayeti bunlar daha iyi günlerimiz hey yavrum hey

cumali

21 Şubat 2018 11:08
ÇED e İTİRAZ acaba 25 bin imza toplayabileceklermi ,, yoksa palavramıydı .

hedef 2035

21 Şubat 2018 11:42
çevreçi maskesi takarak , ülkenin gelişmesini engellemek isteyenler , artık çok geçç .

essss

21 Şubat 2018 10:36
elektirik kesintileri canımıza yetti ,, bir an önce bu santrallar yapılsın kampanyalar düzenlensin ,sahalara inelim . akıl veren çok olurda , para veren hiç olmaz .

mert

20 Şubat 2018 17:34
bu iş çok uzadı yapılmasında sakınca yoksa yapılsın avrupada var hemde çok ayrıca Türkiyede 40 50 tane daha var neyine itiraz ediliyor bu kadar
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor. 
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.