ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI

20 Şubat 2018 15:35
ÇED RAPORUNA İTİRAZ SÜRESİ BAŞLADI

Eskişehir'e kurulması planlanan termik santralin nihai ÇED raporu yayımlandı

Askıya çıkan rapora 10 gün içinde itiraz edilebilecek. ÇED raporuna itiraz etmek isteyen vatandaşlar dilekçe ile kararlarını bildirebilecekler. Vatandaşlar itiraz dilekçelerini Çevre Şehircilik Bakanlığına ve ya Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne teslim edebilecek. Rapor itirazlara göre yeniden şekillenecek.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

DOĞAL KAYNAK

20 Şubat 2018 22:45
TERMİK SANTRAL YANLIŞINDAN DÖNÜN KANSER OLMAK İSTEMİYORUZZZ

TC VATANDAŞI

20 Şubat 2018 22:44
insanlığı zehirlemeyelim bu yanlıştan dönelim.

ES ES

20 Şubat 2018 22:43
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ...

Mistik

21 Şubat 2018 11:15
Mini referandum yapılsın.

isimsiz

21 Şubat 2018 10:40
Avrupada var diyen arkadaş hangi avrupa ülkesinde var isim isim yazar mısın? Avrupa yenilenebilir enerjiye geçiyor biz hala kömürlü termik santral derdindeyiz. Eskişehirdeki insanlar kömürlü termik santral yapılmasın diyor. Tonlarca kül çıkacak ve bu küller yok olmadığı için yaşadığın alanda kalacak ve sen bu havayı soluyacaksın. Boş boş konuşmak yerine termik santral yapılan yerlere ve şu anki durumlarına bir bakın. Yenilenebilir enerji ile elektrik sağlansın Eskişehirli olan olmayan herkes bunu kabul eder. Bunu bir anlayın artık. Ayrıca itiraz için bimere yazabilirsiniz. Biz elimizden geleni yapalım hiç değilse.

ünlü ata sözümüz

21 Şubat 2018 10:43
erdoğan bu kadar elektiriği ne yapacak toprağamı verecek yoksa . yıl 1950

Es Es

20 Şubat 2018 17:04
Kimi kime şikayet ediyorsunuz şaka gibi siz verdiniz tek adamlığı bu ülkede şimdi bu neyin şikayeti bunlar daha iyi günlerimiz hey yavrum hey

cumali

21 Şubat 2018 11:08
ÇED e İTİRAZ acaba 25 bin imza toplayabileceklermi ,, yoksa palavramıydı .

hedef 2035

21 Şubat 2018 11:42
çevreçi maskesi takarak , ülkenin gelişmesini engellemek isteyenler , artık çok geçç .

essss

21 Şubat 2018 10:36
elektirik kesintileri canımıza yetti ,, bir an önce bu santrallar yapılsın kampanyalar düzenlensin ,sahalara inelim . akıl veren çok olurda , para veren hiç olmaz .

mert

20 Şubat 2018 17:34
bu iş çok uzadı yapılmasında sakınca yoksa yapılsın avrupada var hemde çok ayrıca Türkiyede 40 50 tane daha var neyine itiraz ediliyor bu kadar
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları 24 Haziran öncesi çalışmalarını ilçelerde ve kırsal alanda yoğunlaştırarak Eskişehir’in tüm noktalarında vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP'li adaylar vatandaşların sorunlarını dinledi.
TÜRKİYE KALKINACAK
TÜRKİYE KALKINACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İç Mimarlar Odası Eskişehir Temsilcisi Esen Ünverdi, içmimarların temel mesleki ve insan haklarının ihlal edildiğini savunarak mevcut yönetmeliğe tepki gösterdi.
YENİDEN GÖZALTINDA
YENİDEN GÖZALTINDA
Eskişehir'de, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ancak mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, yeniden gözaltına alındı.
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ
ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunları için hazırlanan törende mezun öğrenciler adına konuşmayı Eskişehir Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey gerçektirdi.
SEYİTGAZİ SELE TESLİM
SEYİTGAZİ SELE TESLİM
Eskişehir’de etkili olan şiddetli yağışlar Seyitgazi ilçesinde sele neden oldu.
KAHREDEN KAZA
KAHREDEN KAZA
Yeni nişanlı çifti ölüm ayırdı. Eskişehir Afyonkarahisar karayolunda meydana gelen trafik kazasında Hilal Poyraz (21) hayatını kaybetti. Aynı araçta bulunan genç kızın nişanlısı uzman çavuş Hüseyin Kardeş ise kazadan yaralı olarak kurtuldu.
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK!
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK!
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında yakalanarak gözatına alınan 7 şahıstan 2’si adliyeye sevk edildi.