ÇARIK AYAĞI SIKMAYA BAŞLADI

27 Ağustos 2018 17:51
ÇARIK AYAĞI SIKMAYA BAŞLADI

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nde çalışan personel ile bayramlaştı. Kurt “Çarık ayağı sıkmaya başladı” dedi.

Belediye personeline çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Kurt, “Maalesef her geçen gün daha kötü şartlarla karşı karşıya kalıyoruz. Bugün, Türkiye farklı bir ekonomik kriz içinde. Çarık ayağı sıkmaya başladı. Umarım düzelir. Hepimizin arzusu, isteği ülkemizin refah ve huzur içinde yürümesi; işlerimizin bu çerçeve düzenlenmesi, ama ne yazık ki her zaman istediğimiz gibi bir sonuç elde edemiyoruz. Buna rağmen Odunpazarı Belediyesi’nde sizlerin gayreti ile ciddi işler yaptık. Seçim Mart’ta mı olur yoksa Kasım’da mı olur, ne zaman olursa hiç fark etmez. Biz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bayramınız kutlu olsun” diye konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

28 Ağustos 2018 07:48
belli oluyor son 3-4 ayda makyaj işleri arttı.

Ali zorlu

28 Ağustos 2018 02:11
Evet vallahi sıkmaya başladı.20 yıldır eskişehiri yöneten belediye tek bir alt ,üst geçit , kavşak düzenlemesi yapmadı.Hele son 5-6 yıldır çivi çakmadı.Durmadan birinci seçiliyor .Ayıp insan utanır.Makyajla yıllar geçti.Trafik sinyalizasyon sistemi analog nuh gününden kalma.Hiç yenileştirme ve yatırım yapılmadı.Kocaman bir köy yarattınız.

VATANDAŞ

28 Ağustos 2018 12:27
ARTIK KİMSE ÇARIK GİYMİYOR Kİ AYAĞI SIKSIN. BELEDİYE BAŞKANLARI GÖREV VE SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRDİN DİĞER KISMINI HÜKÜMET DÜŞÜNSÜN.

Vedat

27 Ağustos 2018 22:26
Lisanslar ne oldu.

özhan

28 Ağustos 2018 16:58
Hadi odunpazarı neyse bide tepebaşına bakın kenar mahalleler rezalet yollar kepaze trafik çıkmazda tranvaylar, insanlar üstüste sadece görünen yerlere makyaj yapılıyor
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.