ÇAPA:ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUM

Son Güncelleme : 18 Temmuz 2019 10:07
ÇAPA:ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUM

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Afyonkarahisar kampı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Afyonkarahisar yolculuğu öncesinde konuşan Fuat Çapa; “ Önümüzde bir Afyon kampı var, ondan önce Polonya kampına değinmek istiyorum, Corendon Organizasyon Sahibi ilengiz Gürel arkadaşıma çok teşekkür etmek istiyorum bize bu imkanı sunduğu için, gerçekten bir takımın kamp yapabileceği en iyi ortamlardan biriydi. En verimli kamp dönemimizdi, oyuncuların tam olarak motive olmaları ve ciddiyetle çalışmaları bizi mutlu etti. Geçtiğimiz sezonu bireysel anlamda değerlendirerek, gelecek sezondan beklentilerimizi konuştuk.” dedi.

ÇAPA KADROYU DÜŞÜRECEK

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, “ Afyon kampı sonunda 35-36 kişilik kadrodan 25-26’ya düşüreceğiz. Bu sayıyı bu da rekabeti arttıracak. böylece sezon boyunca çalışacağımız oyuncuları belirlemiş olacağız. Bunu yaparken de kulübün tablosunu da göz ardı etmeyeceğiz. Önce yöneticilerimizi dinleyeceğiz, bizden saha içinde beklentileri ne, eksi 6 puanımız ve maddi sıkıntılarımız var, hedefleri onlardan durduktan sonra belirleyeceğiz. Kadro planlamasını ona göre yapacağız"diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hakkı bü...

19 Temmuz 2019 08:56
ikinci başkan mustafa topkaya seçim vaadlerinde kulübe 60 tirilyon karşılıksız bağış yapcam diyordu,evet nerede verilen sözler,ilk seçimde bu taraftar seni o koltuktan şutlar haberin olsun.

hoca açıklama yapinca bi anda korku sariyor yine ne oldu ? cesursa detayi okut bize sayin yonetim

18 Temmuz 2019 23:20
korku

girol

18 Temmuz 2019 11:08
hedef ilk 6 da olmaktan başka ne olabilir ki?

Aslan

19 Temmuz 2019 19:19
Busene kesin şampiyonuz takım iyi

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama