ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ

14 Ağustos 2018 15:48
ÇALMADIK KAPI  BIRAKMAYACAĞIZ

AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, ilçe ziyaretleri ile seçim çalışmalarına hızlı başladı.

Çalışmalarımız sürüyor

Seçim çalışmaları kapsamında Seyitgazi ve Alpu ilçelerini ziyaret eden AK Parti Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, ilçe kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile sahada çalışmalara başladı.

Gönüllere dokunuyoruz

Yalçın, “Seçim çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm ilçelerimizde mahalle mahalle ve köy köy gezerek çalınmadık kapı bırakılmayacak düsturu ile ziyaretlerimiz devam edecek. Gönüllere dokunarak yerel seçimler hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz” dedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

soner yalçın

15 Ağustos 2018 02:13
nuri bey....bu şehir sözde avrupa kenti...!! iki park iki kayık ve heykelle olmuyor şehircilik...şurda yeni bağlar eski bağlar bahçelievler...yeşiltepe şirintepe deki bellediyeciliğe bakın ne es es i.....eskişehir li hala uyuyor...inanın belediyecilik sıfır.....

yirmialtı

15 Ağustos 2018 17:07
benim kapımı çalmayın valla açmam billa açmam :))))

recep

15 Ağustos 2018 11:11
Çalmadık kapı derken ???

Doğa Sever

15 Ağustos 2018 11:00
Yıllardır bekleyen Kızılinler , Seyitgazi cittaslow , Mahmudiye Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane) , Yarış Tayı İdman Merkezi gibi konuların çözümü için de , kapılar çalınacak mı acaba?

akkirimanlı

14 Ağustos 2018 21:55
ömrümüzü geleceğimizi çaldınız be kapı çalmakta ne ki.

Nuri

14 Ağustos 2018 16:26
Biraz da şehrin simgesi EsEs bir şeyler yapın.EsEs ayaklar altında.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.