ÇALIŞMALARA 2 GÜN ARA

28 Temmuz 2018 01:30
ÇALIŞMALARA 2 GÜN ARA

Lig hazırlıklarını sürdüren Eskişehirspor futbol takımı verimli bir kamp dönemi geçiriyor. Oynadığı özel maçlardaki hırsıyla dikkati çeken takımda eksiklere karşın kolej havası dikkatlerden kaçmıyor. Öte yandan takım dün yaptığı idmanın ardından iki günlük izine çıktı.

KAMP BİTTİ

Fuat Çapa yönetiminde neredeyse yeniden oluşan futbolcu kadrosuyla yeni sezona hazırlanan Eskişehirspor'da Bolu kampı uyum içinde geçti. Hacettepe, Osmanlı ve Sivas maçlarında yenilgi yüzü görmeyip goller attığı kadar kalesindeki deneyimsizlik nedeniyle basit gollerde gören siyah kırmızılı takım uyumu kısa zamanda yakalayıp lig içinde olumlu sinyaller vermiş oldu.takım yaklaşık bir hafta süren Bolu kampını ise bitirip kente öncekigün geç saatlerde döndü.

İDMAN VE İZİN

Siyah kırmızılı takım dün yaptığı iki idmanın ardından iki günlük izine çıktı. Takım Pazartesi günü tesislerde bir araya gelerek lig hazırlıklarının kalan bölümünü Eskişehir'de geçirecek. Futbol takımı Ağustos ayının ilk haftasında Bursaspor veya Konyaspor ile özel maç oynayacak. Öte yandan yönetim ise takımın eksik bölgelerine takviyeler yapmak için çalışmalar yapıyor. Takıma defansın soluna, stoper ve iki forvet elemanı almak için girişimlerde sona geliniyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.