ÇALIŞKAN'DAN ES-ES'E DESTEK ÇAĞRISI

04 Ağustos 2018 14:20
ÇALIŞKAN'DAN ES-ES'E DESTEK ÇAĞRISI

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir Valisi Sayın Özdemir Çakacak önderliğinde yürütülen, Hayata Bir ES ver, Eskişehirspor’a nefes ver, 26 da 26 Projesi’ne üye olarak Eskişehirspor'a destek oldu.

Proje kapsamında her ayın 26’sında 26 TL toplanacak ve Eskişehirspor’un borcu olup transfer yasağı doğuracak futbolculara alacakları ödenecek. Bu nedenle tüm Eskişehirlilerin bu projeye destek olması gerektiğini vurgulayan Başkan Çalışkan, “Eskişehirspor bulunduğu yerden çok daha iyisini hak ediyor. Tüm hemşehrilerimizi bu projeye katılarak, Anadolu Efsanesi Eskişehirspor’umuzu el birliğiyle hak ettiği yere getirmeye davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

B.l.ntt.........

05 Ağustos 2018 10:08
Siyaset karışmayan hiçbir yer kalmadı,Çok sevdiğim Spordan (futboldan)bu yüzden soğudum..Bu Paylaşımı ESKİŞEHİR sporla ilgili bir yer veya taraftarlarla iç,içe yapsaydınız daha şık olurdu..

Mahmut

05 Ağustos 2018 17:12
Öteki partiler siz de katılın.Ama lafla değil. EsEs partiler üstü ortak değer şehir için.

kenan

05 Ağustos 2018 03:15
ben onun 100 katı destek oluyorum her ay 26 tl değil 2600 tl verin diyorum!!!?

kaya bey

05 Ağustos 2018 16:20
eskişehir spora bağış yapmayın. eskişehir sporu kim kötü yönettiyse zararı o ödesin.

Can

05 Ağustos 2018 14:09
Chp lilere de aynısını söylüyor musunuz
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
Yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
Günyüzü ilçesi Gümüşkonak mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, 1'i ağır 2 kişi yaralandı. 
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
Afyonkarahisar'da bir yolcu otobüsü refüjdeki su kanalına devrilmesi sonucu 25 kişi yaralandı, 8 kişi hayatını kaybetti.
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ŞANSLI ÇİFT
ŞANSLI ÇİFT
Özdilek Alışveriş Merkezleri 47. Yılına özel düzenlediği araba kampanyası kapsamında 3 adet BMW 418 Gran Coupe sahiplerini buldu.
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştirdiği yüzlerce konserin afişleri arasından seçkin 100 afiş, sanatseverlerin belleklerini tazelemek amacıyla Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sanat Galerisi’nde sergilenecek.
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
Türkiye Lokantacılar Federasyonun önderliğinde ,Eskişehir'de 'Ben Bir Esnafım Benim Sesim Olur musu?' toplantısı yapıldı.
GÜNDOĞAN OKULLARI GEZDİ
GÜNDOĞAN OKULLARI GEZDİ
Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, İlköğretim Haftası nedeniyle ilçede bulunan okulları ziyaret ederek kırtasiye malzemesi dağıttı.