ÇAĞFEN'DE KARİYER ZİRVESİ

17 Mayıs 2018 16:14
ÇAĞFEN'DE KARİYER ZİRVESİ

Çağfen Koleji, gerçekleşen Kariyer Zirvesi’18 organizasyonu ile Çağfen Koleji Kültürünü 20 yıldır yaşatan yüzlerce mezunundan 8’ini Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluşturdu.

Çağfen Koleji, bu yıl şehrimizde bir ilke imza atarak düzenlediği Kariyer Zirvesi’nde mezunlarını öğrencileri ile buluşturdu. Açılış konuşmasını yapan Çağfen Koleji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Taci Zengin ‘Bugün burada Çağfen Ailesi olarak 20 yıllık geçmişimizdeki en büyük hayalimizi gerçekleştirmenin verdiği mutlulukla duyguların en yoğun olduğu anları yaşıyoruz. Bizler bu birlikteliği güçlendirerek sürdüreceğiz ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda, huzurlu, mutlu, zengin bir Türkiye için tüm enerjimiz ile çalışıp ülkemizin sönmez ışığı olacağız.’ dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.