ÇAĞFEN'DE KARİYER ZİRVESİ

17 Mayıs 2018 16:14
ÇAĞFEN'DE KARİYER ZİRVESİ

Çağfen Koleji, gerçekleşen Kariyer Zirvesi’18 organizasyonu ile Çağfen Koleji Kültürünü 20 yıldır yaşatan yüzlerce mezunundan 8’ini Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluşturdu.

Çağfen Koleji, bu yıl şehrimizde bir ilke imza atarak düzenlediği Kariyer Zirvesi’nde mezunlarını öğrencileri ile buluşturdu. Açılış konuşmasını yapan Çağfen Koleji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Taci Zengin ‘Bugün burada Çağfen Ailesi olarak 20 yıllık geçmişimizdeki en büyük hayalimizi gerçekleştirmenin verdiği mutlulukla duyguların en yoğun olduğu anları yaşıyoruz. Bizler bu birlikteliği güçlendirerek sürdüreceğiz ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda, huzurlu, mutlu, zengin bir Türkiye için tüm enerjimiz ile çalışıp ülkemizin sönmez ışığı olacağız.’ dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
Eskişehir'de, alkollü kullandığı aracıyla drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza uygulandı.