ÇAĞDAŞ BELEDİYE ANLAYIŞI

09 Ekim 2019 16:16
ÇAĞDAŞ BELEDİYE ANLAYIŞI

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Çanakkale Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleştirilen ziyarette Bayramiç Belediye Başkanı Uygun, Başkan Kurt’a Bayramiç ilçesi ve belediye faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Bayramiç’te ilk dönemleri olduğuna dikkat çeken Uygun, Bayramiç’in de sosyal demokrat ve çağdaş bir belediye anlayışıyla tanıştığını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, 2019 yerel seçimlerinde CHP’den Belediye Başkanı seçilen Başkan Uygun’u tebrik etti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tekin öztürk

09 Ekim 2019 23:56
Yine gelmiş bozacılar , şıracıları şak şaklamaya doyamıyorlar . Çağdaş belediye oy oy oyyyyyy...........

Yunus

09 Ekim 2019 23:35
Bırakın edebiyatı çagdaş magdaş, modern, laik, ilerici edebiyatlarıyla belediye yönetilmez. İşdir kişinin ainesi lafa bakılmaz Eskişehir halkı süslü kelimelere kanacak kadar çahil saf standart kafalı degil

Sanat

10 Ekim 2019 17:12
Çağdaşlığın ana simgesi olarak gördüğünüz sanat bile teknolojinin gölgesinde kaybolmaya yüz tutmuş halde yapay zeka ile opera sanatı icra ediliyor çağdaşlık teknik ve teknolojide artık klişeleşmiş kelimelerde hareketlerde değil biraz vizyon sahibi olup inovatif hareketlerinizi görelim ki çağdaşlık tabiri yerine otursun.