Buz Pateni Federasyonu logo arıyor

26 Şubat 2017 23:07
Buz Pateni Federasyonu logo arıyor

Türkiye Buz Pateni Federasyonunun yeni logosunun tasarlanması için 7 bin 500 lira ödüllü yarışma başlatıldı.

Federasyon başkanı Ahmet Hamdi Gürbüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni dönem çalışmaları kapsamında federasyonun vizyonunu ve farkındalığını ortaya koyacak yeni bir logo yapılmasını planladıklarını belirterek, bunun için bütçesini yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı ödüllü yarışmayı başlattıklarını ifade etti.

Yarışmanın profesyonel tasarımcıların yanı sıra tasarıma meraklı tüm bireylere açık olduğunu vurgulayan Gürbüz, özellikle hakem, sporcu ve antrenörlerden katılım beklediklerini dile getirdi.

"Anlaşılabilir, vurgulayıcı, çağın gereklerine uygun yeni bir logo tasarlanmasını istiyoruz." diyen Gürbüz, 1 Mart'tan 1 Nisan'a kadar yapılacak ön elemenin ardından, 10 adayın tasarımlarının federasyonun resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşılacağını ve kullanıcıların beğenisine sunulacağını kaydetti.

Gürbüz, yarışmaya ilişkin şunları söyledi:

"En çok paylaşım ve beğeniyi alacak logo, +3 puan ilave edilerek jürinin beğenisine sunulacak ve son olarak federasyonumuzca oluşturulan jüri tarafından oylandıktan sonra, kazanan tasarım federasyonumuzun internet sitesinden ilan edilecek. Kazanan adaya ödül olarak 7 bin 500 lira verilecek."

Yayınlanmaya değer logoların kitap haline getirileceğini bildiren Gürbüz, yarışmayla ilgili detaylı bilgi ve katılım şartlarına, federasyonun ''www.buzpateni.org.tr'' internet sitesinden ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.