Buz Pateni Federasyonu logo arıyor

26 Şubat 2017 23:07
Buz Pateni Federasyonu logo arıyor

Türkiye Buz Pateni Federasyonunun yeni logosunun tasarlanması için 7 bin 500 lira ödüllü yarışma başlatıldı.

Federasyon başkanı Ahmet Hamdi Gürbüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni dönem çalışmaları kapsamında federasyonun vizyonunu ve farkındalığını ortaya koyacak yeni bir logo yapılmasını planladıklarını belirterek, bunun için bütçesini yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı ödüllü yarışmayı başlattıklarını ifade etti.

Yarışmanın profesyonel tasarımcıların yanı sıra tasarıma meraklı tüm bireylere açık olduğunu vurgulayan Gürbüz, özellikle hakem, sporcu ve antrenörlerden katılım beklediklerini dile getirdi.

"Anlaşılabilir, vurgulayıcı, çağın gereklerine uygun yeni bir logo tasarlanmasını istiyoruz." diyen Gürbüz, 1 Mart'tan 1 Nisan'a kadar yapılacak ön elemenin ardından, 10 adayın tasarımlarının federasyonun resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşılacağını ve kullanıcıların beğenisine sunulacağını kaydetti.

Gürbüz, yarışmaya ilişkin şunları söyledi:

"En çok paylaşım ve beğeniyi alacak logo, +3 puan ilave edilerek jürinin beğenisine sunulacak ve son olarak federasyonumuzca oluşturulan jüri tarafından oylandıktan sonra, kazanan tasarım federasyonumuzun internet sitesinden ilan edilecek. Kazanan adaya ödül olarak 7 bin 500 lira verilecek."

Yayınlanmaya değer logoların kitap haline getirileceğini bildiren Gürbüz, yarışmayla ilgili detaylı bilgi ve katılım şartlarına, federasyonun ''www.buzpateni.org.tr'' internet sitesinden ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.