BÜYÜKERŞEN'İ ENGELLİYORMUŞSUN...

26 Ocak 2018 08:00
BÜYÜKERŞEN'İ ENGELLİYORMUŞSUN...

TOKYO BÜYÜKELÇİSİ MURAT MERCAN: Seni tebrik ediyorum, Eskişehir'de benim bıraktığım yolda yürüyormuşsun. Büyükerşen'i engelliyormuşsun...

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN: Evet, ama umarım sonum senin gibi olmaz...

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

26 Ocak 2018 19:08
Hayaller bakanlık, gerçekler Japonya. =)

Türk Yılmaz

27 Ocak 2018 20:24
Kalanını Japonlar düşünsün

salih baba

30 Ocak 2018 23:24
sayın yetkililer. sizler oraya hangi partiden olursanız olun hizmet amacı ile gidiyorsunuz. birbirlerinizin önünü kesmek yerine birlikte güzel işler yaparak eskişehire kazandırmayı neden denemek istemiyorsunuz.Ne kaybedersiniz.Yapacagınız hizmetlerin bedeli bizlerden alınan vergilerdir. Kendi partilerinizin paraları degildir. Siyaset bu değil. siyaset uzlaşı sanatıdır.

KAMİL

29 Ocak 2018 09:18
eskişehirin en çok satan masal kitabı "ENGELLENDİK"

Ali

29 Ocak 2018 20:31
Bunlar allah için bu vatan için ne yaptılar da engellendi Atatürk öldükten bu zamana ne yapmışlar açıklasinlar daha genel başkanları geçenlerde kocatepe müzesine belki ilk defa gidiyor yerli silahını yok diyor yandaş gazete yandaş tv izliyecegine doğru haberi izlersin şu anda100 de70 yerli silahını olduğunu anlarsınız siz olsanız bunlarinbinde birini yapamazsınız sadece muhalif olursunuz Türkmenler silah gönderiliyor hemen dış ülkelere haber veriyorlar abd nin 2000 ucak 1500 tir dolusu silahı pkk ya gönderiyor ses yok bunlar işte böyle milli

ali baba

26 Ocak 2018 09:03
nolmuş sonuna japonya büyükelçisi işte da nolsun
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.