BÜYÜKERŞEN'İ ENGELLİYORMUŞSUN...

26 Ocak 2018 08:00
BÜYÜKERŞEN'İ ENGELLİYORMUŞSUN...

TOKYO BÜYÜKELÇİSİ MURAT MERCAN: Seni tebrik ediyorum, Eskişehir'de benim bıraktığım yolda yürüyormuşsun. Büyükerşen'i engelliyormuşsun...

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN: Evet, ama umarım sonum senin gibi olmaz...

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

26 Ocak 2018 19:08
Hayaller bakanlık, gerçekler Japonya. =)

Türk Yılmaz

27 Ocak 2018 20:24
Kalanını Japonlar düşünsün

salih baba

30 Ocak 2018 23:24
sayın yetkililer. sizler oraya hangi partiden olursanız olun hizmet amacı ile gidiyorsunuz. birbirlerinizin önünü kesmek yerine birlikte güzel işler yaparak eskişehire kazandırmayı neden denemek istemiyorsunuz.Ne kaybedersiniz.Yapacagınız hizmetlerin bedeli bizlerden alınan vergilerdir. Kendi partilerinizin paraları degildir. Siyaset bu değil. siyaset uzlaşı sanatıdır.

KAMİL

29 Ocak 2018 09:18
eskişehirin en çok satan masal kitabı "ENGELLENDİK"

Ali

29 Ocak 2018 20:31
Bunlar allah için bu vatan için ne yaptılar da engellendi Atatürk öldükten bu zamana ne yapmışlar açıklasinlar daha genel başkanları geçenlerde kocatepe müzesine belki ilk defa gidiyor yerli silahını yok diyor yandaş gazete yandaş tv izliyecegine doğru haberi izlersin şu anda100 de70 yerli silahını olduğunu anlarsınız siz olsanız bunlarinbinde birini yapamazsınız sadece muhalif olursunuz Türkmenler silah gönderiliyor hemen dış ülkelere haber veriyorlar abd nin 2000 ucak 1500 tir dolusu silahı pkk ya gönderiyor ses yok bunlar işte böyle milli

ali baba

26 Ocak 2018 09:03
nolmuş sonuna japonya büyükelçisi işte da nolsun
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.