paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Son Güncelleme : 23 Ekim 2017 17:10
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.

Başkan Emre Yıldız, Başkan Büyükerşen’e “ Eskişehir’in son yıllarda turizm kenti haline geldiğini duyuyorduk. Üniversitemizin öğrencileri de bunu Eskişehir’i görmek istediklerinin belirterek, onayladılar. Şehrinizde olmaktan, bizi kabul etmenizden dolayı çok mutluyuz. Sinoplular sizi çok seviyor. Sizi onlar adına Sinop’a davet ediyorum” dedi.

Mutluluk duyduk 

Başkan Büyükerşen ise, daha önce Sinop'u ziyaret ettiğini ve çok beğendiğini ifade ederek, "Sinop doğası ve insanıyla çok güzel bir kentimiz. Böyle güzel insanları bizler de kentimizde misafir etmekten mutluluk duyduk" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen' e Sinoplu filozof Diyojen heykeli hediye etti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil

24 Ekim 2017 08:58
Evet,Sinop ve Sinoplular harika,ben de gezdiğimde çok beğendim,inşallah o doğa bozulmadan kalmıştır.

senarist deniz

24 Ekim 2017 09:39
şom ağızlı nedim...ille her haberin içine siyaset sokun emi...yarası olan gocunsun...yılmaz hoca ya bişey olmaz...görevine devam eder merak etme...ayıp yahu her haberde siyasi yorum her haberde zıt konuşmalar...birazda yapılan şeylerden hoşnut olun , olumlu konuşun....bir öfke bir sinir , insanlara laf söylemeye konuşmaya gelmiyor....hemen konuşma , kimsin , sus asarım , keserim , vururum , bıçaklarım...hep şiddet hep öfke... allah insanlara akıl vermiş iyi şeylerde kullansınlar diye ama biz türklerde kuş kadar akıl yok...bir köpek bile karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde durup yeşil yansın diye bekliyor...uzun lafın kısası konu nerden nereye geldi birbirimize saygı sevgi dürüstlük kalmamış be kardeşim şu türkiyede...sürekli birbirimizin kuyusunu nasıl kazarız düşüncesi var ...

goll

24 Ekim 2017 10:57
yarın biri leri muğladan geldik bereket tanrısı heykeli getirdik derlerse ne olacak

nedim

23 Ekim 2017 19:35
Bak Bursa gitti, Ankara ve Balıkesir gidecek! Sizde gidebilirsiniz! Heykel ve müze işleri ile daha rahat ilgilenebilirsiniz.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir'de düzenlenen drone destekli uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. 
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.