BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Son Güncelleme : 23 Ekim 2017 17:10
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.

Başkan Emre Yıldız, Başkan Büyükerşen’e “ Eskişehir’in son yıllarda turizm kenti haline geldiğini duyuyorduk. Üniversitemizin öğrencileri de bunu Eskişehir’i görmek istediklerinin belirterek, onayladılar. Şehrinizde olmaktan, bizi kabul etmenizden dolayı çok mutluyuz. Sinoplular sizi çok seviyor. Sizi onlar adına Sinop’a davet ediyorum” dedi.

Mutluluk duyduk 

Başkan Büyükerşen ise, daha önce Sinop'u ziyaret ettiğini ve çok beğendiğini ifade ederek, "Sinop doğası ve insanıyla çok güzel bir kentimiz. Böyle güzel insanları bizler de kentimizde misafir etmekten mutluluk duyduk" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen' e Sinoplu filozof Diyojen heykeli hediye etti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil

24 Ekim 2017 08:58
Evet,Sinop ve Sinoplular harika,ben de gezdiğimde çok beğendim,inşallah o doğa bozulmadan kalmıştır.

senarist deniz

24 Ekim 2017 09:39
şom ağızlı nedim...ille her haberin içine siyaset sokun emi...yarası olan gocunsun...yılmaz hoca ya bişey olmaz...görevine devam eder merak etme...ayıp yahu her haberde siyasi yorum her haberde zıt konuşmalar...birazda yapılan şeylerden hoşnut olun , olumlu konuşun....bir öfke bir sinir , insanlara laf söylemeye konuşmaya gelmiyor....hemen konuşma , kimsin , sus asarım , keserim , vururum , bıçaklarım...hep şiddet hep öfke... allah insanlara akıl vermiş iyi şeylerde kullansınlar diye ama biz türklerde kuş kadar akıl yok...bir köpek bile karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde durup yeşil yansın diye bekliyor...uzun lafın kısası konu nerden nereye geldi birbirimize saygı sevgi dürüstlük kalmamış be kardeşim şu türkiyede...sürekli birbirimizin kuyusunu nasıl kazarız düşüncesi var ...

goll

24 Ekim 2017 10:57
yarın biri leri muğladan geldik bereket tanrısı heykeli getirdik derlerse ne olacak

nedim

23 Ekim 2017 19:35
Bak Bursa gitti, Ankara ve Balıkesir gidecek! Sizde gidebilirsiniz! Heykel ve müze işleri ile daha rahat ilgilenebilirsiniz.
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.
HESABINI SORMAK GEREKİR
HESABINI SORMAK GEREKİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personeli ile bayramlaştı. Personel ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Kurt, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park, Bahçeler Müdürlüğü Atölyesini de ziyaret etti.
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe halkı ve belediye personeli ile bayramlaştı.
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
 AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Memur-Sen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.