BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Son Güncelleme : 23 Ekim 2017 17:10
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.

Başkan Emre Yıldız, Başkan Büyükerşen’e “ Eskişehir’in son yıllarda turizm kenti haline geldiğini duyuyorduk. Üniversitemizin öğrencileri de bunu Eskişehir’i görmek istediklerinin belirterek, onayladılar. Şehrinizde olmaktan, bizi kabul etmenizden dolayı çok mutluyuz. Sinoplular sizi çok seviyor. Sizi onlar adına Sinop’a davet ediyorum” dedi.

Mutluluk duyduk 

Başkan Büyükerşen ise, daha önce Sinop'u ziyaret ettiğini ve çok beğendiğini ifade ederek, "Sinop doğası ve insanıyla çok güzel bir kentimiz. Böyle güzel insanları bizler de kentimizde misafir etmekten mutluluk duyduk" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen' e Sinoplu filozof Diyojen heykeli hediye etti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil

24 Ekim 2017 08:58
Evet,Sinop ve Sinoplular harika,ben de gezdiğimde çok beğendim,inşallah o doğa bozulmadan kalmıştır.

senarist deniz

24 Ekim 2017 09:39
şom ağızlı nedim...ille her haberin içine siyaset sokun emi...yarası olan gocunsun...yılmaz hoca ya bişey olmaz...görevine devam eder merak etme...ayıp yahu her haberde siyasi yorum her haberde zıt konuşmalar...birazda yapılan şeylerden hoşnut olun , olumlu konuşun....bir öfke bir sinir , insanlara laf söylemeye konuşmaya gelmiyor....hemen konuşma , kimsin , sus asarım , keserim , vururum , bıçaklarım...hep şiddet hep öfke... allah insanlara akıl vermiş iyi şeylerde kullansınlar diye ama biz türklerde kuş kadar akıl yok...bir köpek bile karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde durup yeşil yansın diye bekliyor...uzun lafın kısası konu nerden nereye geldi birbirimize saygı sevgi dürüstlük kalmamış be kardeşim şu türkiyede...sürekli birbirimizin kuyusunu nasıl kazarız düşüncesi var ...

goll

24 Ekim 2017 10:57
yarın biri leri muğladan geldik bereket tanrısı heykeli getirdik derlerse ne olacak

nedim

23 Ekim 2017 19:35
Bak Bursa gitti, Ankara ve Balıkesir gidecek! Sizde gidebilirsiniz! Heykel ve müze işleri ile daha rahat ilgilenebilirsiniz.
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
Eskişehir- Kütahya- Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından, 22 Kasım Diş Hekimleri Gününü de içine alan “ Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” nedeniyle Vilayet alanında bulunan Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.
OKULLARDA GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ
NEFES KESEN TATBİKAT
NEFES KESEN TATBİKAT
Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) ekibi, olası bir deprem felaketine hazırlıklı olmak amacıyla Eskişehir’de tek ve çok katlı 3 farklı binada nefes kesen tatbikata imza attı. 
EROİNLE YAKALANDILAR
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
Eskişehir Valiliği, kamuoyundaki termik santral tartışmalarıyla ilgili basın açıklaması yaptı.
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
Eskişehir'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında haklarında dava açılan 5 infaz koruma memurundan biri, 12 yıl, 3'ü de 6'şar yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.
TERMİK SANTRAL  İHANETTİR
TERMİK SANTRAL İHANETTİR
CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, Eskişehir'e kurulması planlanan kömürlü termik santralin, Eskişehir'e ve Eskişehir halkına ihanet olduğunu söyledi.
TERMİK SANTRALİ MECLİSE TAŞIDI
TERMİK SANTRALİ MECLİSE TAŞIDI
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Alpu’da kurulması planlanan termik santrali Meclis gündemine taşıyarak, tarıma, hayvancılığa, gıda sağlığına ve çevreye zarar verecek olan bu projeden vazgeçilmesi için Enerji Bakanı Berat Albayrak’a çağrıda bulundu.
BAKAN ALBAYRAK'A DOĞALGAZ RİCASI
BAKAN ALBAYRAK'A DOĞALGAZ RİCASI
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'a Mihalıççıklı vatandaşların doğalgaz isteğini iletti.