BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Son Güncelleme : 23 Ekim 2017 17:10
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.

Başkan Emre Yıldız, Başkan Büyükerşen’e “ Eskişehir’in son yıllarda turizm kenti haline geldiğini duyuyorduk. Üniversitemizin öğrencileri de bunu Eskişehir’i görmek istediklerinin belirterek, onayladılar. Şehrinizde olmaktan, bizi kabul etmenizden dolayı çok mutluyuz. Sinoplular sizi çok seviyor. Sizi onlar adına Sinop’a davet ediyorum” dedi.

Mutluluk duyduk 

Başkan Büyükerşen ise, daha önce Sinop'u ziyaret ettiğini ve çok beğendiğini ifade ederek, "Sinop doğası ve insanıyla çok güzel bir kentimiz. Böyle güzel insanları bizler de kentimizde misafir etmekten mutluluk duyduk" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen' e Sinoplu filozof Diyojen heykeli hediye etti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil

24 Ekim 2017 08:58
Evet,Sinop ve Sinoplular harika,ben de gezdiğimde çok beğendim,inşallah o doğa bozulmadan kalmıştır.

senarist deniz

24 Ekim 2017 09:39
şom ağızlı nedim...ille her haberin içine siyaset sokun emi...yarası olan gocunsun...yılmaz hoca ya bişey olmaz...görevine devam eder merak etme...ayıp yahu her haberde siyasi yorum her haberde zıt konuşmalar...birazda yapılan şeylerden hoşnut olun , olumlu konuşun....bir öfke bir sinir , insanlara laf söylemeye konuşmaya gelmiyor....hemen konuşma , kimsin , sus asarım , keserim , vururum , bıçaklarım...hep şiddet hep öfke... allah insanlara akıl vermiş iyi şeylerde kullansınlar diye ama biz türklerde kuş kadar akıl yok...bir köpek bile karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde durup yeşil yansın diye bekliyor...uzun lafın kısası konu nerden nereye geldi birbirimize saygı sevgi dürüstlük kalmamış be kardeşim şu türkiyede...sürekli birbirimizin kuyusunu nasıl kazarız düşüncesi var ...

goll

24 Ekim 2017 10:57
yarın biri leri muğladan geldik bereket tanrısı heykeli getirdik derlerse ne olacak

nedim

23 Ekim 2017 19:35
Bak Bursa gitti, Ankara ve Balıkesir gidecek! Sizde gidebilirsiniz! Heykel ve müze işleri ile daha rahat ilgilenebilirsiniz.
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.