BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Son Güncelleme : 23 Ekim 2017 17:10
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ

Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.

Başkan Emre Yıldız, Başkan Büyükerşen’e “ Eskişehir’in son yıllarda turizm kenti haline geldiğini duyuyorduk. Üniversitemizin öğrencileri de bunu Eskişehir’i görmek istediklerinin belirterek, onayladılar. Şehrinizde olmaktan, bizi kabul etmenizden dolayı çok mutluyuz. Sinoplular sizi çok seviyor. Sizi onlar adına Sinop’a davet ediyorum” dedi.

Mutluluk duyduk 

Başkan Büyükerşen ise, daha önce Sinop'u ziyaret ettiğini ve çok beğendiğini ifade ederek, "Sinop doğası ve insanıyla çok güzel bir kentimiz. Böyle güzel insanları bizler de kentimizde misafir etmekten mutluluk duyduk" dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen' e Sinoplu filozof Diyojen heykeli hediye etti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil

24 Ekim 2017 08:58
Evet,Sinop ve Sinoplular harika,ben de gezdiğimde çok beğendim,inşallah o doğa bozulmadan kalmıştır.

senarist deniz

24 Ekim 2017 09:39
şom ağızlı nedim...ille her haberin içine siyaset sokun emi...yarası olan gocunsun...yılmaz hoca ya bişey olmaz...görevine devam eder merak etme...ayıp yahu her haberde siyasi yorum her haberde zıt konuşmalar...birazda yapılan şeylerden hoşnut olun , olumlu konuşun....bir öfke bir sinir , insanlara laf söylemeye konuşmaya gelmiyor....hemen konuşma , kimsin , sus asarım , keserim , vururum , bıçaklarım...hep şiddet hep öfke... allah insanlara akıl vermiş iyi şeylerde kullansınlar diye ama biz türklerde kuş kadar akıl yok...bir köpek bile karşıdan karşıya geçerken yaya geçidinde durup yeşil yansın diye bekliyor...uzun lafın kısası konu nerden nereye geldi birbirimize saygı sevgi dürüstlük kalmamış be kardeşim şu türkiyede...sürekli birbirimizin kuyusunu nasıl kazarız düşüncesi var ...

goll

24 Ekim 2017 10:57
yarın biri leri muğladan geldik bereket tanrısı heykeli getirdik derlerse ne olacak

nedim

23 Ekim 2017 19:35
Bak Bursa gitti, Ankara ve Balıkesir gidecek! Sizde gidebilirsiniz! Heykel ve müze işleri ile daha rahat ilgilenebilirsiniz.
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Buluşması için Eskişehir’e gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Eskişehir'e hayran kaldılar.
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret etti.
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
ESOGÜ ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevsimlik tarım işçisi olarak bulunan kadın ve kız çocukları için yürütülen ortak çalışmaların önümüzdeki yıl da devam etmesi konusunda işbirliği protokolü imzalandı.
MİTİNG ÇAĞRISI
MİTİNG ÇAĞRISI
Alpu Ovası'na kurulması planlanan termik santrale tepki karşı 24 Şubat'ta düzenlenecek mitinge çağrı yapıldı. Miting tertip komitesi adına konuşan ÇYDD Başkanı Sevgi Akmen "Kentimizin geleceğine sahip çıkan duyarlı Eskişehirlileri mitinge bekliyoruz" dedi.
KARACAN: KAPAK OLDU
KARACAN: KAPAK OLDU
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir 6. Olağan Kongresi'ne ilişkin mesajlarını dün sosyal medya hesabından paylaştı. Karacan yerel yönetimlere gönderme yaparak "Engelleniyoruz propagandası ile çirkef algı yönetimi yapanlara Modern Sanat Müzesi kapak oldu" dedi.
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
Huzur Mahallesinde132 kişinin arsası olması nedeniyle tadilat yapılamayan Şehit Serkan Özaydın İlköğretim Okulu serseri yatağı haline geldi. 6 yıldır eğitim-öğretime açılamayan okul mahalleliyi mağdur ediyor.
ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
Odunpazarı Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Topluluğu ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapacak.
GÜVENLİK ÖNLEMİ ÇİLEYE DÖNÜŞTÜ
GÜVENLİK ÖNLEMİ ÇİLEYE DÖNÜŞTÜ
Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı, AK Parti İl Kongresi için alınan güvenlik önlemlerini eleştirdi. Alınan önlemler trafik yaşamını felç etti diyen Dölekçekiç, önemlerin çileye fönüştüğünü belirtti.
OLCAY GÜVEN TAZELEDİ
OLCAY GÜVEN TAZELEDİ
Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği 22. Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Kongrede iki aday yarıştı. Metin Gündoğan 572 oy alırken, Evren Olcay 642 oy alarak güven tazeledi.