BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI

Son Güncelleme : 17 Ağustos 2018 08:08
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI

Emekli Başbakanlık Başmüfettişi Bülent Tarhan, Başkan Yılmaz Büyükerşen'e Eskişehirspor konusunda destek mesajı gönderdi.

2010 yılında TFF'nin ABD'deki yaz kampında yaşadığı bir anıyı dile getiren Tarhan 'Aynı gezide Yılmaz Hocam ve Eskişehirspor Başkanı Halil Bey de vardı. Halil Bey'e "mali ve sportif kriterleriniz çok kötü; sportif yönden katılma hakkı elde etseniz bile UEFA müsabakalarına katılamazsınız" dediğimde bana "o zaman Eskişehir taraftarını yığarım, TFF'nin kapısının önüne" demişti. Yani bakış açıları hep bu oldu.' dedi.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nani

17 Ağustos 2018 12:44
Belediyeler yardım yapmamalı ..katılıyoruz.Ancak Türkiyede süper ligde oynayan hemen bütün kulupler örtülü ödenek dahil yardım alıyor.

Daha ne olsun

17 Ağustos 2018 10:47
Bu şehir sahipsizmiş.Vekillerimiz bile İzmirin dağlarında çiçekler açarı söylüyor.

cann

17 Ağustos 2018 10:31
halil ünal saçmaladı,sen batırdın kimseyi suçlama.

Eses

17 Ağustos 2018 09:53
Hem büyükerşenin hem ünalın hataları var

Hakan

17 Ağustos 2018 16:32
Es es i akp yönetiyor halil i akp getirdi yeğen il başkanı ve üyeler yönetiyor büyük erşan amatör tk zaten destek veriyor bu yapılanlar siyasi bl.başkanını yıpratma olayıdır...

Eses

17 Ağustos 2018 15:35
Büyükerşen de, Karacan da, kısacası tümü suçlu. Bazıları da bir yerden yakaladım diye hemen İzmir Marşı mevzuu açıyor. Hayırdır İzmir Marşı kanınıza mı dokunuyor.

Aysel

17 Ağustos 2018 12:28
Belediyeler spor kluplerine yardım yapmamalı . belediyeler halka hizmet üretmeli benim vergim spor kluplerine gitmemeli

neredesin

17 Ağustos 2018 11:53
belediye sanki babasının malı,nolcak belediyenin kasasından destek atsan,eses batıyo umrunda deyil,camiyaya destek lazım akıl veren çok para dedinmi herkes kayıp,yazıklar olsun sizlere,göz göre göre sayenizde küme düşüyoruz..Birlik beraberlik hikaye,hani kim nerede gösterin lütfen.......

hilmi

17 Ağustos 2018 10:16
bu taraftar senin tapulu malin mı kardeşim.

Mustafa

19 Ağustos 2018 08:36
Yani kac yildir bi halti beceremeyen iyice icine eden 2 tane baskan eses i yediniz isinize gelmeyince hep hocaya bisekil icine cekip sehrin en guclu adami bize yardim etmio ondan oldu teraneleri ya adam direk olarak isin icine girmek.istemio 100kere annatti yeter taraftari kullanmayin biz aptal degiliz...

ES-ES . AŞ.

17 Ağustos 2018 11:07
büyükerşen AŞ. şirketi kurmalı madem öyle istiyor , şirketi ve kurucu yöneticileride o bulmalı , takım ın borçlarını şirket kurunca nasıl olsa rahat öder .20 senedir yandan kenardan kaçtığı , kırdırdığı yeter . artık taşın altına elini sokmalı .

hoca işini bilirr

17 Ağustos 2018 11:21
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN KILINI BİLE KIPIRDATMAYAN BÜYÜKERŞEN , ACABA BU SEFER NASIL KAÇAK YOL BULACAK , izmir marşını söyleyenlerde ortada görünmüyor .

Ccc

17 Ağustos 2018 12:01
Hata bizde sizin gibi belediye başkanını seçmekle sizin gibi kulüp başkanını seçmekle faydanız yok ikinizde susun artık taraftar konuşsun
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
Eskişehir'de, direksiyon başında uyuyan sürücü refüjdeki aydınlatma direği ve trafik ışıklarına çarptı. 
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.