Bülent Görenek’e önemli görev

21 Şubat 2017 14:13
Bülent Görenek’e önemli görev

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Bülent Görenek, Türk Kalp Vakfı Ulusal Kalp Sağlığı Danışma Kurulu üyeliğine seçildi.

Güncel kalp sağlığı

1975 yılında kurulan Türk Kalp Vakfı çağımızın en önemli sorunlarından olan kalp hastalıklarının önlenmesi ve halkın aydınlatılması konusunda önemli çalışmalara imza atmakta. Prof. Dr. Bülent Görenek’in seçildiği danışma kurulunun esas görevi; vakfın kalp sağlığı alanında politikalarını belirlemesine ve güncel kalp sağlığı konularında görüş ve tutum oluşturulmasına yardımcı olmaktır.

4 yıl görev yapacak

Türk Kalp Vakfı’nın diğer sivil toplum örgütleriyle ortak çalışmalar geliştirmesi ve gerçekleştirilmesine yardımcı olmak da bu kurulun önemli görevleri arasındadır. Prof. Dr. Bülent Görenek yurt dışındaki ve yurt içindeki diğer kardiyoloji derneklerindeki çalışmalarına ilave olarak Türk Kalp Vakfı Danışma Kurulu’nda 4 yıl süreyle görev yapacaktır.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

enver solim

21 Şubat 2017 15:45
ESKİŞEHİR ATATÜRK LİSELİ HOCAM KUTLARIM SİZİ

Alp HOŞCAN

21 Şubat 2017 21:01
Nice BAŞARI dolu sağlıklı veya mutlu günler dileriz..Sevgi ve saygılarımızla..

Musty

21 Şubat 2017 23:03
Gönlü güzel hocamızı tebrik ediyorum. Başarı grafiği daha da yükselecek inşallah. Hayırlı olsun.

SEYFİ GÜL

24 Şubat 2017 16:56
DEĞERLİ HOCAMIN BAŞARLARININ DEVAM ETMESİNİ DİLERİM BUNDAN 3 AY ÖNCE ANJU YAPMIŞTINIZ VE ŞİMDİ ŞU ANDA SİZİN HASTANIZIM C.ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.