BU SEÇİM GELECEĞİN MÜJDECİSİ

24 Haziran 2019 15:59
BU SEÇİM GELECEĞİN MÜJDECİSİ

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirdi. Ektaş, “İstanbul seçimlerinden Millet İttifakı adayı sayın Ekrem İmamoğlu büyük bir zaferle çıkmıştır” dedi.Ektaş, “Seçimlerin kazananı “sağduyu” olmuştur. Millet iradesiyle inatlaşanların her zaman hüsrana uğrayacağı bir kez daha tescil edilmiştir. Aziz Milletimiz, Türkiye’yi ve Türk Milletini sadece kendilerine oy verenlerden ibaret kabul edenlere; “bu devletin tapusu ortaktır, herkesin bu devlette hakkı, hukuku vardır” demiştir. Bu seçim, ilk defa 24 Haziran seçimleriyle başlayan yeni bir dönemin devamının geleceğinin müjdecisi olmuştur” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali

25 Haziran 2019 12:31
vatandaş çok güzel uyuyordu fakat açlık ve ızdıraptan uyandı.

Hasan

24 Haziran 2019 19:40
Bey efendi sen hiç Eskişehirin Fevziçakmak mah. Hiç gittin mi. Belediyecilik hizmeti alamadıgını gördün mü. İstanbul senin neyine. Senin partin mi belediye başkanı oldu. Eskişehire bakın

hasan

24 Haziran 2019 19:06
buda bişimi hepnizi ayakta uyuttular.muhharem ince olması gereken yerde değil be.

Ressam

25 Haziran 2019 13:19
Sana ne Ekrem İmamoğlu'ndan sen kendi partinin adına konuş.Toplanıp yalanla dolanla bir iş yaptınız tüm gavur ülkelerini de yanınıza aldınız zorla başardınız.Siz AKP nin gölgesi bile olamazsınız.Allah bu ülkeyi sizlerin eline düşürmesin inşallah.

Ayla

25 Haziran 2019 05:24
İşiniz gücünüz halay çekmek. Bir de toplanın Eskişehir 'in sorunlarını dile getirin. Mesela Fevziçakmak mah. Gibi Eskişehir' imize olumlu yönde katkıda bulunmuş olursunuz. Fevziçakmak mah. Oturup da İstanbul belediye seçimlerine sevinen tam doktorlukdur. Terzi kendi sökügünü dikemezmiş.