BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

05 Eylül 2018 09:57
BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

Çocukların Eskişehirspor sevgisi tüm maçlarda tribünlere yansıyor. Karabükspor maçında alınan galibiyet en çok tribündeki minikleri sevindirdi.

Anne ve babaları tarafından Eskişehirspor maçlarına götürülen çocuklar Eskişehirspor sevgisi ve tribün kültürü ile büyüyorlar.

Karabük maçında minik taraftarların yer aldığı pek çok kare vardı. Onlardan bazılarını hepimize moral versin diye yayınlıyoruz. Ne olur, bu çocukları hayal kırıklığına uğratmayalım, onları üzmeyelim.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Osman Yusuf;

05 Eylül 2018 12:25
Bu da haber mi, demeyin. Evet haberdir ama böyle mi yazılır?. Eskişehirspor maçına ilk defa mı gidiyor çocuklarımız. Üzülecekler de, sevinecekler de...

Zeki kardeşimize bizde tebrik ediyoruz.

05 Eylül 2018 11:43
Zeki kardeşimeze bezde tebrik ediyoruz.

yirmialtı

05 Eylül 2018 17:10
ağzı olan konuşuyor. çocuklarımıza rezilliğimizi de anlatsanıza. efsane es es e eskişehir halkı olarak sahip çıkamadığımızı anlatsanıza. kendi ayağımıza kendimiz kurşun sıktığını anlatsanıza..şimdiki ve eski yöneticilerin es es i kendi çıkarlarına alet ettiklerini ve eskişehir halkının da buna göz yumduğunu çocuklara anlatsanıza. ya bir takımın bi tane taraftar grubu olur. bizim eskişehir de ise bilmem altesmiş bilmem efeler miş bilmem nefermiş . kardeşim bi takımın bi taraftar grubu olur onun yanında ölümüne gidilir. bizde ise önüne gelen taraftar grubu kurmuş , biz es es i çok seviyoruz. diye bağırıyorlar. hadi canım sizde.

Vatandaş

05 Eylül 2018 22:55
Staddaki taraftarlar 500er lira verse lisans sorunu kalmaz. Ilk etap sıkıntı çözülür. Ama lafa gelince takimini seven taraftar, icraate gelince ortada yok. Lafa gelince ona buna camur atıp, suçu yuklemeye gelince hic engel yok
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.