BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

05 Eylül 2018 09:57
BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

Çocukların Eskişehirspor sevgisi tüm maçlarda tribünlere yansıyor. Karabükspor maçında alınan galibiyet en çok tribündeki minikleri sevindirdi.

Anne ve babaları tarafından Eskişehirspor maçlarına götürülen çocuklar Eskişehirspor sevgisi ve tribün kültürü ile büyüyorlar.

Karabük maçında minik taraftarların yer aldığı pek çok kare vardı. Onlardan bazılarını hepimize moral versin diye yayınlıyoruz. Ne olur, bu çocukları hayal kırıklığına uğratmayalım, onları üzmeyelim.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Osman Yusuf;

05 Eylül 2018 12:25
Bu da haber mi, demeyin. Evet haberdir ama böyle mi yazılır?. Eskişehirspor maçına ilk defa mı gidiyor çocuklarımız. Üzülecekler de, sevinecekler de...

Zeki kardeşimize bizde tebrik ediyoruz.

05 Eylül 2018 11:43
Zeki kardeşimeze bezde tebrik ediyoruz.

yirmialtı

05 Eylül 2018 17:10
ağzı olan konuşuyor. çocuklarımıza rezilliğimizi de anlatsanıza. efsane es es e eskişehir halkı olarak sahip çıkamadığımızı anlatsanıza. kendi ayağımıza kendimiz kurşun sıktığını anlatsanıza..şimdiki ve eski yöneticilerin es es i kendi çıkarlarına alet ettiklerini ve eskişehir halkının da buna göz yumduğunu çocuklara anlatsanıza. ya bir takımın bi tane taraftar grubu olur. bizim eskişehir de ise bilmem altesmiş bilmem efeler miş bilmem nefermiş . kardeşim bi takımın bi taraftar grubu olur onun yanında ölümüne gidilir. bizde ise önüne gelen taraftar grubu kurmuş , biz es es i çok seviyoruz. diye bağırıyorlar. hadi canım sizde.

Vatandaş

05 Eylül 2018 22:55
Staddaki taraftarlar 500er lira verse lisans sorunu kalmaz. Ilk etap sıkıntı çözülür. Ama lafa gelince takimini seven taraftar, icraate gelince ortada yok. Lafa gelince ona buna camur atıp, suçu yuklemeye gelince hic engel yok
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.