BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

05 Eylül 2018 09:57
BU ÇOCUKLARI ÜZMEYİN!

Çocukların Eskişehirspor sevgisi tüm maçlarda tribünlere yansıyor. Karabükspor maçında alınan galibiyet en çok tribündeki minikleri sevindirdi.

Anne ve babaları tarafından Eskişehirspor maçlarına götürülen çocuklar Eskişehirspor sevgisi ve tribün kültürü ile büyüyorlar.

Karabük maçında minik taraftarların yer aldığı pek çok kare vardı. Onlardan bazılarını hepimize moral versin diye yayınlıyoruz. Ne olur, bu çocukları hayal kırıklığına uğratmayalım, onları üzmeyelim.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Osman Yusuf;

05 Eylül 2018 12:25
Bu da haber mi, demeyin. Evet haberdir ama böyle mi yazılır?. Eskişehirspor maçına ilk defa mı gidiyor çocuklarımız. Üzülecekler de, sevinecekler de...

Zeki kardeşimize bizde tebrik ediyoruz.

05 Eylül 2018 11:43
Zeki kardeşimeze bezde tebrik ediyoruz.

yirmialtı

05 Eylül 2018 17:10
ağzı olan konuşuyor. çocuklarımıza rezilliğimizi de anlatsanıza. efsane es es e eskişehir halkı olarak sahip çıkamadığımızı anlatsanıza. kendi ayağımıza kendimiz kurşun sıktığını anlatsanıza..şimdiki ve eski yöneticilerin es es i kendi çıkarlarına alet ettiklerini ve eskişehir halkının da buna göz yumduğunu çocuklara anlatsanıza. ya bir takımın bi tane taraftar grubu olur. bizim eskişehir de ise bilmem altesmiş bilmem efeler miş bilmem nefermiş . kardeşim bi takımın bi taraftar grubu olur onun yanında ölümüne gidilir. bizde ise önüne gelen taraftar grubu kurmuş , biz es es i çok seviyoruz. diye bağırıyorlar. hadi canım sizde.

Vatandaş

05 Eylül 2018 22:55
Staddaki taraftarlar 500er lira verse lisans sorunu kalmaz. Ilk etap sıkıntı çözülür. Ama lafa gelince takimini seven taraftar, icraate gelince ortada yok. Lafa gelince ona buna camur atıp, suçu yuklemeye gelince hic engel yok