BU ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKIN

27 Şubat 2019 08:47
BU ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKIN

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, genç futbolcularına sahip çıktı. Çapa “Onları kırmayın, isimlerini unutmayın, bugün neyi hayal ediyorsak onların eseri” dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa; sezon başından bu yana takımda olan genç futbolculara destek çıkan bir Tweet attı. Son günlerde bazı genç futbolcuların sosyal medyada eleştirilmesi üzerine; Çapa "Bugün Eskişehirspor'da neyi hayal ediyor ve neyden korkmuyorsak bu çocuklar sayesinde. Posterlerini duvarlara asın, isimlerini unutmayın ve onları kırmayın." dedi.

İLK ALTI HEDEFİ

Çapa; “Önümüzde 11 haftamız kaldı. Sezon başındaki beklentiler şu anki durumda beyazla siyah kadar ayrıldı. Biz de en az sizler kadar ilk altıyı hedefliyoruz istiyoruz. Ama bunu yaparken de bazı gerçekleri göz ardı etmememiz lazım. Bunu gerçekleştirmek için son haftaya kadar şansımız olduğu kadar devam edeceğiz. Zaman zaman özellikle genç kardeşlerimize yapılan eleştirinin dozu artıyor. Bu arkadaşlarımız olmasaydı burada Eskişehirspor’u konuşamayacaktık. Bunu göz ardı etmeyelim. O çocuklar bizim için değerli, unutmayalım. Geçmişi unutmayalım, biraz geçmişten ders çıkartalım." dedi,

///

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

şahin

27 Şubat 2019 12:25
haydi arkadaslar bu hafta insallah 3 puan kardeslik tirbünde eyvallah ama sahada sadece bizim futbolcuları destekleyelim

KAHRAMAN

27 Şubat 2019 13:06
Fuat hocam beyanatınızı sonuna kadar destekliyorum. Ancak iğneyi biraz da kendinize batırsanız diyorum. Zira Halil İbrahim'i kaçırdığı pozisyonlardan ve etkisiz kalışından dolayı erken oyundan alan da sizsiniz. Hep beraber biraz daha tahammüllü olmalıyız.

Kadir

01 Mart 2019 00:26
Bu gün ES ES yolunda devam ediyorsa genç kardeşlerimizin ve muhteşem taraftarımızın payı büyük hepsinin kıymetini bilelim kimseye nasip olmaz cumartesi biz stadı dolduralım yeterki onlar işlerini bilirler

Sıradan Vatandaş

27 Şubat 2019 17:20
Bugün play-off hayalleri kurabiliyorsak bu çocukların yarattığı mucize ve aldıkları puanlar sayesindedir. Sahip çıkmak, destek olmak şart. Bizim çocuklar, Eskişehirspor'umuzun ve Türk futbolunun geleceğine damga vuracaklar..

ESESLİ

27 Şubat 2019 10:10
Yılmaz Hocamız ve ekibi sahip çıkacaktır

özeleştiri

27 Şubat 2019 10:46
hocam sahip çıkalımda; gençler artık maşallah dedirtsin kendilerine bizden taraf, halilibrahime yapılan seviyesiz yorumlar elbette tasvip edilemez lakin arkadaşlarda artık son vuruş kalitelerini, pasların şiddetleri ,defans hataları gibi konularda üstüne koymaları gerekmektedir.sürekli taraftarın itici gücü ile puan kazanılmıyor birazda oyun bilgisi gerekiyor.Sizin içinde geçerli bu konular.

mustafa

28 Şubat 2019 08:11
O kadro unutulurmu hocam. Eleştirenler sepetteki cürük elmalardır. Faydaları olmayan insanlar sadece yorum yapıyorlar.

MERTHAN MİDİLLİYE CEVAP

27 Şubat 2019 15:36
ZATEN TARAFTAR TOPLADI PARA , AMA SEN ESKİŞEHİRLİ OLSAN BİLİRDİN BUNLARI İLK ÖNCE BU PARALARI CEBE ATANLAR ÖDESİN. HEP TARAFTAR VE VATANDAŞA YÜKLEN BU ŞEHİRİN İLERİ GELENLERİ YOKMU ONLARI NEDEN SÖYLEMİYORSUN İNSANLAR ZATEN ZOR GEÇİNİYOR ? BAŞKANLAR YESİN BATIRSIN SONRA HERKES PARA VERSİN YOK ÖYLE Bİ DÜNYA ÖNCE O PARALARI ÖDESİNLER ONLAR TARAFTAR YAPACAĞINI YAPTI VE YAPIYORDA AMA ESKİŞEHİRLİ OLMADIĞIN BELLİ ÇOK ATIP TUTUYORSUN

merthan midilli

27 Şubat 2019 09:10
zorunlu Eskişehirlilik yasası adı altında ilimizde yaşayan her vatandaşımızdan 850 tl para toplansın,stada gelen her taraftardan birer mağaş bağış toplansın taraftar liderleri kampanya başlatsın camiyaya destek olalım.