BU ÇIĞLIĞA SES VERİN

Son Güncelleme : 23 Temmuz 2018 09:07
BU ÇIĞLIĞA SES VERİN

Son zamanlarda sıkça gündeme gelen ve toplumun kanayan yarası olan çocuk istismarına dikkat çekildi. Mahsuni Ilgın “Yetkililer cinsel istismarın araştırılması önerilerine kulaklarını tıkıyor. Bu çığlıklara ses verin” dedi.

Odunpazarı Kent Konseyi çocuk istismarına dikkat çekmek için basın açıklaması yaptı. Açıklamaya birçok vatandaş da çocukları ile birlikte katılarak destek verdi. Gültepe Mahallesi Başkanı Mahsuni Ilgın Türkiye'nin çocuk istismarında dünya çapında üst sıralara çıktığını belirtti.

Yeter diye haykırıyoruz

Yetkililerin derinlemesine araştırma önerilerine kulak tıkadığını dile getiren Ilgın “Kurumsal istismarlarda, istismarcılar değil, ortaya çıkartanların cezalandırılıyor. Bir ağızdan, 'Artık yeter' diye haykırıyoruz. Bu çığlıklara yaşananlara ses verin” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Osman

23 Temmuz 2018 12:37
evet yeter artık. çocuk istismarı son bulsun. ama her yerde son bulsun. tv lerdeki istismarda son bulsun. 18 dan küçük her birey çocuktur. 18 yaşından küçük çocuklar magazinlerin gündemi olmamalıdır. çocuklar sahneye çıkmamalıdır. çocuklar yaşlarına uygun giyinmelidir.