BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Son Güncelleme : 16 Mayıs 2018 09:05
BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Eskişehirspor başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Erdal Şahbaz, kulübü içinde bulunduğu cendereden kurtarmak için bütün güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Başkan Halil Ünal'ın Ankara-İstanbul arasında mekik dokuduğunu belirten Şahbaz, bir formül bulmak için çabaladıklarını anlattı.

TRANSFER YASAĞI

Pinto ile ilgili dosyadan gelen transfer yasağı 31 Haziran'da bitiyor. Ancak geride başka dosyaların olması bizi tedirgin ediyor. Bu 16 dosyanın 9'u acil çözümlenmesi gerekiyor. Söz konusu dosyalar için indirim ve taksitlendirme anlaşmalar söz konusu.

KAYNAK ARIYORUZ

6 Haziran'da yapılacak kongreye kadar kaynak yaratarak Ulusal lisans almak ve transfer yasağını kaldırmak konusunda yol katetmeye çalışıyoruz. Kongreye daha olumlu bir mali tablo ile gitmek istiyoruz”Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

16 Mayıs 2018 10:51
haziran 30 çekiyor

Eko

17 Mayıs 2018 02:19
Sanki taraftar yapti borcu

2626

16 Mayıs 2018 13:50
Her gün azap çekmekten bıktık. EsEs taraftarı bunu haketmiyor.

Kemal

16 Mayıs 2018 20:12
Yıllardır aynı nakarat..EsEs herkese borç takmış tembel mahalle berduşu gibi.Taraftar olarak utanıyoruz borç yatıp kalkmaktan.

escemes

17 Mayıs 2018 09:53
yaw eskişehirporlu olduğunu zannetmiyorum.boş yapma şehir sana itibar etmiyor....
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.