BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Son Güncelleme : 16 Mayıs 2018 09:05
BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Eskişehirspor başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Erdal Şahbaz, kulübü içinde bulunduğu cendereden kurtarmak için bütün güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Başkan Halil Ünal'ın Ankara-İstanbul arasında mekik dokuduğunu belirten Şahbaz, bir formül bulmak için çabaladıklarını anlattı.

TRANSFER YASAĞI

Pinto ile ilgili dosyadan gelen transfer yasağı 31 Haziran'da bitiyor. Ancak geride başka dosyaların olması bizi tedirgin ediyor. Bu 16 dosyanın 9'u acil çözümlenmesi gerekiyor. Söz konusu dosyalar için indirim ve taksitlendirme anlaşmalar söz konusu.

KAYNAK ARIYORUZ

6 Haziran'da yapılacak kongreye kadar kaynak yaratarak Ulusal lisans almak ve transfer yasağını kaldırmak konusunda yol katetmeye çalışıyoruz. Kongreye daha olumlu bir mali tablo ile gitmek istiyoruz”Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

16 Mayıs 2018 10:51
haziran 30 çekiyor

Eko

17 Mayıs 2018 02:19
Sanki taraftar yapti borcu

2626

16 Mayıs 2018 13:50
Her gün azap çekmekten bıktık. EsEs taraftarı bunu haketmiyor.

Kemal

16 Mayıs 2018 20:12
Yıllardır aynı nakarat..EsEs herkese borç takmış tembel mahalle berduşu gibi.Taraftar olarak utanıyoruz borç yatıp kalkmaktan.

escemes

17 Mayıs 2018 09:53
yaw eskişehirporlu olduğunu zannetmiyorum.boş yapma şehir sana itibar etmiyor....
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.