BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Son Güncelleme : 16 Mayıs 2018 09:05
BU CENDEREDEN KURTULACAĞIZ

Eskişehirspor başkan yardımcısı ve basın sözcüsü Erdal Şahbaz, kulübü içinde bulunduğu cendereden kurtarmak için bütün güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Başkan Halil Ünal'ın Ankara-İstanbul arasında mekik dokuduğunu belirten Şahbaz, bir formül bulmak için çabaladıklarını anlattı.

TRANSFER YASAĞI

Pinto ile ilgili dosyadan gelen transfer yasağı 31 Haziran'da bitiyor. Ancak geride başka dosyaların olması bizi tedirgin ediyor. Bu 16 dosyanın 9'u acil çözümlenmesi gerekiyor. Söz konusu dosyalar için indirim ve taksitlendirme anlaşmalar söz konusu.

KAYNAK ARIYORUZ

6 Haziran'da yapılacak kongreye kadar kaynak yaratarak Ulusal lisans almak ve transfer yasağını kaldırmak konusunda yol katetmeye çalışıyoruz. Kongreye daha olumlu bir mali tablo ile gitmek istiyoruz”Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

16 Mayıs 2018 10:51
haziran 30 çekiyor

Eko

17 Mayıs 2018 02:19
Sanki taraftar yapti borcu

2626

16 Mayıs 2018 13:50
Her gün azap çekmekten bıktık. EsEs taraftarı bunu haketmiyor.

Kemal

16 Mayıs 2018 20:12
Yıllardır aynı nakarat..EsEs herkese borç takmış tembel mahalle berduşu gibi.Taraftar olarak utanıyoruz borç yatıp kalkmaktan.

escemes

17 Mayıs 2018 09:53
yaw eskişehirporlu olduğunu zannetmiyorum.boş yapma şehir sana itibar etmiyor....
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.