BU CADDE TRAFİĞE KAPATILACAK

03 Eylül 2018 16:08
BU CADDE TRAFİĞE KAPATILACAK

Sivrihisar 2 Caddesi’nin bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.

 Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Otogar-Opera hattının geçeceği güzergahta gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle 5 Eylül-22 Ekim tarihleri arasında Sivrihisar 2 Caddesi’nin A. Hamit Dedelek Caddesi ile İsmail Gaspıralı Caddesi arasında kalan kısmı araç trafiğine kapatılacaktır. Halkımızın belirtilen tarihlerde Vatan Caddesi-19 Mayıs Caddesi-A. Hamit Dedelek Caddesi güzergâhını kullanmaları önemle rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

müze şehri

04 Eylül 2018 07:53
bütün yolları kapatın siz de rahatlayın , bizde rahatlayalım . barii

Mehmet

04 Eylül 2018 07:52
madem yapacaklar okullar açılmadan yaz tatilinde yapsalardı ya. tam yoğun zaman denk geliyor.

AMAÇ YOL KAPATMAK

04 Eylül 2018 07:58
BAKTILAR AÇIK YOL KALMIŞ. HEMEN BİR ÇÖZÜM BULUP ORAYIDA KAPATMAYA ÇALIŞIYORLAR.

Ali

03 Eylül 2018 22:32
Böyle tranvayı vallahi billahi bende yaparım.Boz caddeyi kapat trafiğe nereden giderseniz gidin.Ödül üstüne ödül.....

Hilal CcC

03 Eylül 2018 19:48
Ya arkadaş zaten trafik zor gidiyor birde dar olan işlek cadde kapanıyor

Pusat

03 Eylül 2018 19:25
Tramvay tramvay diye diye şehri mahvettiler, şehirde gidecek yol kalmadı. Yaya kaldırımları ve parklar tıraşlanmaya başladı. Bu şehri mahveden şey tramvaydır

born26

03 Eylül 2018 17:52
gereksiz bir hat, o yol çok güzel ağaçlı bir yoldu, ağaç kesmeden imkansız gibi duruyor proje

ana yollar felç

04 Eylül 2018 07:43
otogardan - operaya tranvay yolu yapılıyor . artık işimiz operaya kaldı . tranvay geldi ana arterler öldü . araç trafiği felç .

smh

03 Eylül 2018 19:36
seçim mi yaklaşıyor.

Veli

04 Eylül 2018 11:06
otogardan - operaya kim gidecek bu hattı kim kullanacak Çankaya - ogü hattındaki yolcunun yarısı bile olmaz . boş sefer yapar.

Bay Red

04 Eylül 2018 08:43
Şehrin merkezinden göç etme vakti geldi ana arterler mesai saatlerinde tıklım tıklım bir kestirme kullandığımız trafiği rahatlatan o cadde vardı onunda içine turp sıktılar yakında evimin içine de bir tramvay hattı döşeyecekler diye korkar oldum merkezde araç park edecek yer bulamıyoruz engelli yakınımız var mecbur araç kullanıyoruz 99 dan beri halkının isteklerine kulak tıkayan böyle basiretsiz bir belediye görmedim

Eses

09 Eylül 2018 14:11
Otogardan operaya kim gidecek diyenler. O hat Havaalanı ve Esentepeye doğru devam edecek.
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.