BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Son Güncelleme : 20 Eylül 2018 16:09
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Şehir Hastanesi-75. Yıl Mahalllesi tramvay hattının geçeceği güzergahta gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle 21 Eylül-26 Eylül tarihleri arasında Selami Vardar Bulvarı’nın Sultandere Mahallesi ile 3. Cadde (Büyükşehir Belediyesi Sebze Meyve Hali) arasında kalan kısım araç trafiğine kapatılacaktır. Halkımızın belirtilen tarihlerde alternatif olarak belirlenen Sultandere Mahalle içi yolu ve EMKO Sanayi Site güzergâhını kullanmaları önemle rica olunur.” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Latif

21 Eylül 2018 07:53
Burasını anladık ta Muttalıp caddesine ( sivrihisar Cd. yıldız durağı ile opora arası ) neden tramvay yapılıyor anlaşılmıyor. plansız yapılan işler işte böyle 3-5 yılda çöküyor. 6-7 önce yapılan ihalede yıldız - opera arası çift hatta çıkarılacaktı. eskişehirde artık günü kurtaran değil uzun vadeli çözü gerek

benden söylemesi

21 Eylül 2018 18:00
sağlam yol kalmadı , hepsi tek şerit konvoy , büyükşehir çalışıyor < 3 - 5 sene sonra araçlar bir yere kımıldayamaz .

mehmet

22 Eylül 2018 16:26
alternatif yollar yapılması gerekiyor artık. Mesela vadişehir tokiden organizeye doğru alternatif yol olması gerekiyor. Çevre yolu artık organize trafiğini kaldırmıyor.

yakup

20 Eylül 2018 20:13
Neden her yer aynı anda kazılıyorki

resul

20 Eylül 2018 19:12
Şehir de yol kalmayacak

Nedim

20 Eylül 2018 20:08
Düşünebiliyor musunuz? 17000 nüfuslu mah. nim sadece tek yolu var! 20 yıldan Emek , Sultandere arası koskoca araziye yol yapmak aklına gelmemiş!
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.