BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

23 Eylül 2018 14:37
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.

200 bin lira

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğu ile Eskişehir Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Ömer Zeydan’ın girişimleri sonucu üyelere 200 bin lira kredi kullanma imkânı sağlandığı bildirildi. Ömer Zeydan “Üyelerimiz bağlı bulundukları Ticaret Borsa'mızdan faaliyet belgesi alarak anlaşmaya dâhil olan bankalardan 200 bin liraya kadar kredi kullanabilecekler” dedi.

İşte ayrıntılar

Kredi ayrıntıları ile ilgili açıklama yapan Zeydan “Kredi fonundan üyelerimizin kullanacağı kredi 6ay anapara ödemesiz olacak. 12 ay eşit taksitli toplam 18 ay vadeli olacak. Vadenin uzatılması veya kısaltılması söz konusu değil. Üyelerimize kullandırılacak kredinin faiz oranı aylık yüzde 18,85’dir. Yapılan anlaşma protokolüne göre ilgili bankalar KGF’ ye ödenecek yüzde 0,03 tutarındaki kefalet başvuru bedeli ve komisyon tutarı dışında üyelerimizden herhangi bir masraf ya da komisyon talep edilemeyecek” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bulgurcu

24 Eylül 2018 00:19
Gönül isterki hiç bir tüccar kredi kullanmasın lakin çok zor kredisiz işi yürütmek Ömer beyi tebrik ederim böyle sıkıntılı dönemde mensuplarına kredi imkanı yaratması takdire şayandır
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.