paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

23 Eylül 2018 14:37
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.

200 bin lira

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğu ile Eskişehir Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Ömer Zeydan’ın girişimleri sonucu üyelere 200 bin lira kredi kullanma imkânı sağlandığı bildirildi. Ömer Zeydan “Üyelerimiz bağlı bulundukları Ticaret Borsa'mızdan faaliyet belgesi alarak anlaşmaya dâhil olan bankalardan 200 bin liraya kadar kredi kullanabilecekler” dedi.

İşte ayrıntılar

Kredi ayrıntıları ile ilgili açıklama yapan Zeydan “Kredi fonundan üyelerimizin kullanacağı kredi 6ay anapara ödemesiz olacak. 12 ay eşit taksitli toplam 18 ay vadeli olacak. Vadenin uzatılması veya kısaltılması söz konusu değil. Üyelerimize kullandırılacak kredinin faiz oranı aylık yüzde 18,85’dir. Yapılan anlaşma protokolüne göre ilgili bankalar KGF’ ye ödenecek yüzde 0,03 tutarındaki kefalet başvuru bedeli ve komisyon tutarı dışında üyelerimizden herhangi bir masraf ya da komisyon talep edilemeyecek” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bulgurcu

24 Eylül 2018 00:19
Gönül isterki hiç bir tüccar kredi kullanmasın lakin çok zor kredisiz işi yürütmek Ömer beyi tebrik ederim böyle sıkıntılı dönemde mensuplarına kredi imkanı yaratması takdire şayandır
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.