BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

23 Eylül 2018 14:37
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI

Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.

200 bin lira

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğu ile Eskişehir Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Ömer Zeydan’ın girişimleri sonucu üyelere 200 bin lira kredi kullanma imkânı sağlandığı bildirildi. Ömer Zeydan “Üyelerimiz bağlı bulundukları Ticaret Borsa'mızdan faaliyet belgesi alarak anlaşmaya dâhil olan bankalardan 200 bin liraya kadar kredi kullanabilecekler” dedi.

İşte ayrıntılar

Kredi ayrıntıları ile ilgili açıklama yapan Zeydan “Kredi fonundan üyelerimizin kullanacağı kredi 6ay anapara ödemesiz olacak. 12 ay eşit taksitli toplam 18 ay vadeli olacak. Vadenin uzatılması veya kısaltılması söz konusu değil. Üyelerimize kullandırılacak kredinin faiz oranı aylık yüzde 18,85’dir. Yapılan anlaşma protokolüne göre ilgili bankalar KGF’ ye ödenecek yüzde 0,03 tutarındaki kefalet başvuru bedeli ve komisyon tutarı dışında üyelerimizden herhangi bir masraf ya da komisyon talep edilemeyecek” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bulgurcu

24 Eylül 2018 00:19
Gönül isterki hiç bir tüccar kredi kullanmasın lakin çok zor kredisiz işi yürütmek Ömer beyi tebrik ederim böyle sıkıntılı dönemde mensuplarına kredi imkanı yaratması takdire şayandır