BİRLİK VURGUSU

21 Ocak 2020 16:15
BİRLİK VURGUSU

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Çağlan – Kayapınar, Gerenliler ve Emirdağ Dağınık Köylüleri Derneği üyesi çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.

Yakın ilişkiler

Dernekler ile yakın ilişkiler içinde olduğu için mutluluğunu ifade eden Başkan Ataç, “Kentimizde faaliyetlerini sürdüren çok sayıda dernek var ve biz de hemen hepsi ile yakın ilişkiler ve dostluklar içindeyiz. Derneklerimiz, vatandaşlarımızın geçmişten gelen adetlerini ve beraberliklerini devam ettirmeleri adına çok önemli bir yere sahip” dedi.

Katkı sağlıyoruz

Ataç, “Biz de bu beraberliğe katkı sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere kapılarını her daim açık tutan, misafirperverlik ile karşılayan tüm derneklerimizin yönetimlerine ve üyelerine teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu. Başkan Ataç ile bir araya gelen dernek yöneticileri ve üyeler de her zaman yanlarında olduğu için kendisine teşekkür etti. 

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sosyalist

22 Ocak 2020 13:00
Aslan belediye başkanı FEVZİÇAKMAK MAH. halkıyla hizmet yapmayan 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ve 16 senelik başkan Ahmet ataç YÜRÜYÜŞÜ YAPALIM

Ziyaret ziyaret

22 Ocak 2020 23:51
Diğer haberde ODUNPAZARI belediye başkanı ziyaretleri. Bu haberde TEPEBAŞI belediyesi başkanı ziyaretleri. İş mi yok size başkanlar? Ya da belediye başkanı seçilince asli göreviniz bu tarz ziyaretler mi? Ama sizde haklısınız; ziyaret etmezseniz böyle büyük eleştiri geliyor.( Seçimden seçime geliyorsun başkan v.s.). Ama millet hizmet bekliyor. Zormuş bu başkanlık işi zor.