BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR

14 Ağustos 2018 11:21
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR

Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, odaların önemine değindi.

Devletin esnaf ve sanatkârlara büyük önem verdiğini ifaden eden Vali Özdemir Çakacak, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının önemine değindi. Türkiye’nin daha çok kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini ileten Vali Çakacak, Türkiye'nin; birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu bildirdi. Eskişehir’in yararına yapılması gereken çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının her zaman yardımcı olduğunu kaydeden Vali Çakacak, Eskişehir'in kalkınmasına, gelişmesine ve daha çok tanıtılmasına Eskişehir Valiliği olarak büyük önem verdiklerini söyledi. 
Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından yapılan çalışmalar hakkında Vali Çakacak’a bilgi veren Başkan Er de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GECECi

14 Ağustos 2018 14:46
Benim karnimi birlik beraberlik doyurmaz ne yani caddeye cikip büyüklerin ellerinden mi öpecem. Beyler fabrika, üretim, istihdam deyin konu bu!

ilginç

14 Ağustos 2018 11:44
Bu pazarcılar odası başkanı mehmet çiçek hiç birsey den eksik kalmıyor suat er'in yanından ayrılmıyor her fotoğraf her yerde var mübarek başka arkadaşı yok herhalde hemşerisinin yanından ayrılmıyor

ali

15 Ağustos 2018 12:46
çok şeye ihtiyacımız var ama lafla olmuyor.

Asi26

15 Ağustos 2018 10:53
Eskişehir Ekonomisine hangi katkınız var..?Şehrin gelişmesi ve zenginleşmesi için istihdama ne kattınız beyler..?Lüks Makam Arçlarınızdan mı vaçgeçtiniz.? birlik beraberlik rantiyesi...
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı. 
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
Eskişehir’de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir aracın üzerine ağaç devrildi. Olay sırasında araç içinde kimsenin olmaması sebebi ile kaza maddi hasarla atlatıldı. 
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
Kar yağışı dolayısıyla yarın okullar tatil.
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’yi ziyaret etti. Süllü, Deliklitaş Mahallesi’nde atıl olarak duran Verem Savaş Dispanseri’nin eski hizmet binasının güvenlik açısından kaygı yarattığını belirtti.
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir’de yaşayan Bayburtlular ile buluştu. Odunpazarı’nda bulunan Eskişehir Bayburtlular Derneğini ziyaret eden Kurt, Bayburtlular ile 31 Martta yapılacak yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. 
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Eskişehir'in bir çok sorununun olduğunu ve bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi.