BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR

14 Ağustos 2018 11:21
BİRLİĞE VE BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR

Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, odaların önemine değindi.

Devletin esnaf ve sanatkârlara büyük önem verdiğini ifaden eden Vali Özdemir Çakacak, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının önemine değindi. Türkiye’nin daha çok kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini ileten Vali Çakacak, Türkiye'nin; birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu bildirdi. Eskişehir’in yararına yapılması gereken çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının her zaman yardımcı olduğunu kaydeden Vali Çakacak, Eskişehir'in kalkınmasına, gelişmesine ve daha çok tanıtılmasına Eskişehir Valiliği olarak büyük önem verdiklerini söyledi. 
Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından yapılan çalışmalar hakkında Vali Çakacak’a bilgi veren Başkan Er de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GECECi

14 Ağustos 2018 14:46
Benim karnimi birlik beraberlik doyurmaz ne yani caddeye cikip büyüklerin ellerinden mi öpecem. Beyler fabrika, üretim, istihdam deyin konu bu!

ilginç

14 Ağustos 2018 11:44
Bu pazarcılar odası başkanı mehmet çiçek hiç birsey den eksik kalmıyor suat er'in yanından ayrılmıyor her fotoğraf her yerde var mübarek başka arkadaşı yok herhalde hemşerisinin yanından ayrılmıyor

ali

15 Ağustos 2018 12:46
çok şeye ihtiyacımız var ama lafla olmuyor.

Asi26

15 Ağustos 2018 10:53
Eskişehir Ekonomisine hangi katkınız var..?Şehrin gelişmesi ve zenginleşmesi için istihdama ne kattınız beyler..?Lüks Makam Arçlarınızdan mı vaçgeçtiniz.? birlik beraberlik rantiyesi...
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu. 
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
Afrika ülkelerinin ateşe ve büyükelçileri, Eskişehir Sanayi Odası'nda (ESO) bir araya geldi. 
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
Vali Özdemir Çakacak, başkanlığında yapılan Kaymakamlar Toplantısında il genelindeki asayişi değerlendirdi.