BİRÇOK PROJEMİZ VAR

11 Kasım 2019 15:54
BİRÇOK PROJEMİZ VAR

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve ekibi 'Çay Sizden Simit Bizden' programlarından sonra yeni bir projeyle daha gündeme geldi.'Mahallem Söz Sende' programıyla mahalle mahalle toplantılar düzenleyerek vatandaşlarla bir arada olunuyor ve mahalle sakinlerinin sorunları dinleniyor.

İlgiyle karşılandı

İlçe Başkanı Çizmelioğlu, 'Mahallem Söz Sende' programına ilk olarak Şirintepe mahallesinde başladı, bir hafta arayla Esentepe ve Sütlüce mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Gıcır'ın da katıldığı toplantılar mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Çözüm önerisi

Gerçekleştirilen toplantı sonrası Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu vatandaşların sorunlarını yüz yüze dinlediğini belirterek şunları dile getirdi, “Biz Tepebaşı İlçe Başkanlığında göreve geldiğimiz günden itibaren hemşerilerimizle hep bir arada olmanın gayreti içindeyiz. Bunun için bir çok projemiz var.Bu programlarımız ile vatandaşların sorunlarını yüz yüze görüşerek belirliyor ve çözüm önerileri için istişarede bulunuyoruz.” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ceylan

12 Kasım 2019 08:08
Bu arkadaş da yeni Volkan Doğan herhalde :) Proje müthiş yalnız. 'Çay Sizden Simit Bizden' 1 Simit alana karper peyniri bedava...

ali

11 Kasım 2019 16:07
sorunları bilmiyormusunuz :)))

Esnaf

12 Kasım 2019 11:24
Bu cenahın ,bol kepçe işkembeden atan sarı çizmelisi vardı,nerelerde şimdi kendisi?Daha başkan seçilmeden , belediyeyi parsel parsel pay ettiği söyleniyor.Şimdide çay simit e başlamışlar.Biz kek bekliyorduk da,anlaşılan yine vatandaşı kekliyorlar.....

Tatar talip

12 Kasım 2019 09:46
Projeye falan ne gerek var ? Kültür sanat festival lay lar lom yapın prim yapın . Bakın adam ben iş yapmıyacağım diye tören yapıyor . Bir dönemde böyle gitsin bakalım... Nasıl olsa son 10-15 yılda yapılanlar biraz idare eder .

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama