BİRBİRİNDEN LEZZETLİ PİDE VE KEBAPLARIN ADRESİ : KONAK PİDE & KEBAP

30 Aralık 2018 16:31
BİRBİRİNDEN LEZZETLİ PİDE VE KEBAPLARIN ADRESİ : KONAK PİDE & KEBAP

Eskişehir’in lezzet haritasını oluşturmak üzere çıktığımız yolculuğumuzda bu haftaki lezzet durağımız “Konak Pide & Kebap” oldu.

Gastro gezginler olarak mekana adımımızı atar atmaz önce muhteşem pide ve kokuları bizi etkisi altına aldı. Samimi karşılamaları ile işletmecisi Evren Bey ve ekibi eşliğinde “Konak Pide & Kebap ”a ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Sabah 08:00’ de günü karşılayan butik işletme, pide kebap çeşitlerinin yanı sıra çorbaları, sulu yemekleri ,kırmızı et ve beyaz et yemekleri gibi geniş yelpazedeki menüsü ile lezzet severlere akşam 23:00’e kadar hizmet vermektedir.

KONAK PİDE & KEBAP

10 yıllık çalışma hayatı ve 8 senelik işletmecilik deneyimi ile bugünkü başarısının hikayesini Evren Bey’in kendisinden dinledik.

Azimli ve bir o kadar da mutfak ile ilgili olan Evren Bey, çalışma hayatında da aşçılarla birlikte işi usta ellerden öğrenerek yola çıkmış. Bu alanda edindiği tüm tecrübelerini de işletmeciliğini yaptığı mekanda özellikle et yemeklerini kendisi yaparak lezzet düşkünlerine sunmaktadır. Menüsü için de titizlilikle çalışmalarını sürdürmüş olan Evren Bey, menüde yer alan her bir lezzet için ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Spesiyaller arasında bir ay bekletilerek özel hazırlanan lokum bonfile eti ve kiremitte patlıcanlı et yemeği ile şahane tatlar sergilemektedir.

GEZGİNİN YORUMU

Lokum bonfile ve boncuk pide ile tadımımıza başladık. Dinlendirilmiş dana etinin lokum halini çok beğendik, tadımlık boncuk pidenin de damaklarımızda yarattığı şölen bitmesin istedik adeta. Sizler hafta içi hem bu enfes lokumun hem de ayrıca sulu yemeklerinin tadına da bakmak için yolunuzu buraya düşürün deriz.

FİYATLARI NASIL ?

Çorbalar ortalama 5-10 TL

Sulu yemekler ortalama 10-18 TL

Pide çeşitleri ortalama 10-20 TL

Kebap çeşitleri ortalama 18-25 TL

Lokum 60 TL

NASIL GİDİLİR?

Büyükdere Mahallesi, B Blok No:8/A, Millet Caddesi Odunpazarı

Telefon : (0222) 239 22 39

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama