BİRBİRİNDEN LEZZETLİ PİDE VE KEBAPLARIN ADRESİ : KONAK PİDE & KEBAP

30 Aralık 2018 16:31
BİRBİRİNDEN LEZZETLİ PİDE VE KEBAPLARIN ADRESİ : KONAK PİDE & KEBAP

Eskişehir’in lezzet haritasını oluşturmak üzere çıktığımız yolculuğumuzda bu haftaki lezzet durağımız “Konak Pide & Kebap” oldu.

Gastro gezginler olarak mekana adımımızı atar atmaz önce muhteşem pide ve kokuları bizi etkisi altına aldı. Samimi karşılamaları ile işletmecisi Evren Bey ve ekibi eşliğinde “Konak Pide & Kebap ”a ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Sabah 08:00’ de günü karşılayan butik işletme, pide kebap çeşitlerinin yanı sıra çorbaları, sulu yemekleri ,kırmızı et ve beyaz et yemekleri gibi geniş yelpazedeki menüsü ile lezzet severlere akşam 23:00’e kadar hizmet vermektedir.

KONAK PİDE & KEBAP

10 yıllık çalışma hayatı ve 8 senelik işletmecilik deneyimi ile bugünkü başarısının hikayesini Evren Bey’in kendisinden dinledik.

Azimli ve bir o kadar da mutfak ile ilgili olan Evren Bey, çalışma hayatında da aşçılarla birlikte işi usta ellerden öğrenerek yola çıkmış. Bu alanda edindiği tüm tecrübelerini de işletmeciliğini yaptığı mekanda özellikle et yemeklerini kendisi yaparak lezzet düşkünlerine sunmaktadır. Menüsü için de titizlilikle çalışmalarını sürdürmüş olan Evren Bey, menüde yer alan her bir lezzet için ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Spesiyaller arasında bir ay bekletilerek özel hazırlanan lokum bonfile eti ve kiremitte patlıcanlı et yemeği ile şahane tatlar sergilemektedir.

GEZGİNİN YORUMU

Lokum bonfile ve boncuk pide ile tadımımıza başladık. Dinlendirilmiş dana etinin lokum halini çok beğendik, tadımlık boncuk pidenin de damaklarımızda yarattığı şölen bitmesin istedik adeta. Sizler hafta içi hem bu enfes lokumun hem de ayrıca sulu yemeklerinin tadına da bakmak için yolunuzu buraya düşürün deriz.

FİYATLARI NASIL ?

Çorbalar ortalama 5-10 TL

Sulu yemekler ortalama 10-18 TL

Pide çeşitleri ortalama 10-20 TL

Kebap çeşitleri ortalama 18-25 TL

Lokum 60 TL

NASIL GİDİLİR?

Büyükdere Mahallesi, B Blok No:8/A, Millet Caddesi Odunpazarı

Telefon : (0222) 239 22 39

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.