BİR ŞEHRİN HİKAYESİ

07 Kasım 2019 14:04
BİR ŞEHRİN HİKAYESİ

Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Bir Şehrin Hayatı-2” fotoğraf sergisi Espark AVM’de Eskişehirli sanatseverlerle buluştu.

Eskişehir’in güzelliklerini çektiği fotoğraflarla binlerce kişiye ulaştıran fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi, Eskişehir’de Başkan Büyükerşen önderliğinde gerçekleştirilen çalışmaların çok kıymetli olduğunu ifade etti. Kendisine destekleri dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden Mousavi, bundan sonra da çekeceği fotoğraflarla Eskişehir’i en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğini belirtti.

Takip ediyorum

Sergi açılışı öncesi konuşan Başkan Büyükerşen ise Eskişehir’de hayata geçirdikleri çalışmaları fotoğraf sanatçılarının gözünden görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Büyükerşen “Sevgili Haadi’nin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Kendisinin çektiği fotoğraflar yeri geliyor bilboardlarımızı süslüyor, yeri geliyor internette karşımıza çıkıyor” dedi.

12 Kasım'a kadar açık

Tebrizli fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi’nin objektifine yansıyan Eskişehir fotoğraflarına vatandaşlar da büyük ilgi gösterirken, birçoğu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin yer aldığı fotoğraflar 12 Kasım’a kadar Espark AVM’de sergilenmeye devam edecek.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sefa yılmaz

08 Kasım 2019 00:39
Ewet hocam bizde ÇOK YAKINDAN TAKIP ediyoruz. Başka iş yok tek detdi.iz hhaadi

Faik

07 Kasım 2019 16:13
Hadi Musavi şanslı biri, hoca elinden tutmuş bir kere.

ok

08 Kasım 2019 06:57
ekmek parası değil pasta parası

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama