BEZ BEBEKLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Son Güncelleme : 28 Mart 2018 17:03
BEZ BEBEKLER  GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Adnan Menderes Anaokulu tarafından dzüenlenen 'Yaşamın İçinden Bez Bebekler Sergisi' dün açıldı. Sergiden elde edilecek gelir 'Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak.

Yoğun katılım

Öğretmen ve velilerin işbirliği ile hazırlanan Alaattin Park'taki serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Özden Akkaya, Tepebaşı Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Muammer Karaman, Adnan Menderes Anaokulu Müdürü Senem Tüfekçi, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Standları gezen velilere ve dışarıdan katılan vatandaşlara serginin amacı anasınıfı öğrencileri tarafından anlatıldı.

Bağış yapılacak

Adnan Menderes Ana Okulu Müdürü Senem Tüfekçi, "Tohumları Hırvatistanda iki komşu ülke Rusya ve Yunanistan tarafından uluslararası oyuncak projesi okul öncesi eğitim derneğinin toplantıları sonucunda bu proje kapsamında yapılan çalışamalrı inceleyip beğenip bize ortaklık teklifi sonucundan ortaya çıktı. Sergiden satın alınacak bez bebeklerin gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağış yapılacak" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.