BEZ BEBEKLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Son Güncelleme : 28 Mart 2018 17:03
BEZ BEBEKLER  GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Adnan Menderes Anaokulu tarafından dzüenlenen 'Yaşamın İçinden Bez Bebekler Sergisi' dün açıldı. Sergiden elde edilecek gelir 'Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak.

Yoğun katılım

Öğretmen ve velilerin işbirliği ile hazırlanan Alaattin Park'taki serginin açılışına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Özden Akkaya, Tepebaşı Milli Eğitim Müdürü Bülent Üzmez, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Muammer Karaman, Adnan Menderes Anaokulu Müdürü Senem Tüfekçi, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Standları gezen velilere ve dışarıdan katılan vatandaşlara serginin amacı anasınıfı öğrencileri tarafından anlatıldı.

Bağış yapılacak

Adnan Menderes Ana Okulu Müdürü Senem Tüfekçi, "Tohumları Hırvatistanda iki komşu ülke Rusya ve Yunanistan tarafından uluslararası oyuncak projesi okul öncesi eğitim derneğinin toplantıları sonucunda bu proje kapsamında yapılan çalışamalrı inceleyip beğenip bize ortaklık teklifi sonucundan ortaya çıktı. Sergiden satın alınacak bez bebeklerin gelirleri Mehmetçik Vakfı'na bağış yapılacak" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.