BETON MİKSERİ KÖPRÜYE TAKILDI

15 Nisan 2018 17:46
BETON MİKSERİ KÖPRÜYE TAKILDI

Eskişehir-Bursa karayolunda seyir halinde olan bir beton mikseri, çevre yolu üzerinde bulunan bir köprüye takılarak kazaya neden oldu.

Eskişehir-Bursa karayolu istikametindeki seyir halinde olan 68 DH 148 plakalı beton mikseri, Kütahya Kavşağı Köprüsünün altından geçmeye çalıştı. Yüksekliği hesap edemeyen sürücü, mikserinin köprüye takılması sonrasında sıkışıp kaldı. Durumu fark edemeyen sürücü, kısa bir şaşkınlık sonrası polis ekiplerinin yardımıyla sıkıştığı yerden kurtarılarak yoluna devam etti.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ada

15 Nisan 2018 18:31
Sol seritte ne isi varmış?

musti

16 Nisan 2018 09:16
Sürücünün SRC belgesi olsaydı, o köprünün altından kaç metre yükseklikte araç geçeceğini bilirdi...

Yolcu

15 Nisan 2018 21:42
Inı ki takılmış takınmayaydı bir arabanın üstüne çıkar masum kişilere zarar verirdi sol şerit kamyonlara mi ait artık bir çözüm bulunsun

cemal

15 Nisan 2018 19:00
standart yükleme yapmasını bilmeyenlerin düştüğü durum. Kendilerine verdikleri zararın yanında, kamusal mala zarar vermektedirler. İnşallah hak ettikleri cezaya çarpılmışlardır. Vurdum duymazlık budur!

veli

16 Nisan 2018 09:17
bu kamyoncu ve tırcı terörüne devlet dur demeyecekse artık biz vatandaş olarak gerekeni yapacağız. sonra devletimiz bize ne yaptınız demesin. ona da gerekeni yaparız.

111

15 Nisan 2018 20:24
Hep ayni yer ayda bir aynı haber cozum cozum yapilirken denetim yahuuu

Poyraz

16 Nisan 2018 21:25
Bu köprü bi gün gider

Hamza Durdu

16 Nisan 2018 18:37
Kamyon ve sol şerit? hız sınırı 50 olan araç sol şeritte? diğer arabalar kaçta gidiyordu da 50 ile ötekileri solladın sonra balık gibi ağa takıldın? Adamlar otomobillerle yarışıyor.
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER