BETON MİKSERİ KÖPRÜYE TAKILDI

15 Nisan 2018 17:46
BETON MİKSERİ KÖPRÜYE TAKILDI

Eskişehir-Bursa karayolunda seyir halinde olan bir beton mikseri, çevre yolu üzerinde bulunan bir köprüye takılarak kazaya neden oldu.

Eskişehir-Bursa karayolu istikametindeki seyir halinde olan 68 DH 148 plakalı beton mikseri, Kütahya Kavşağı Köprüsünün altından geçmeye çalıştı. Yüksekliği hesap edemeyen sürücü, mikserinin köprüye takılması sonrasında sıkışıp kaldı. Durumu fark edemeyen sürücü, kısa bir şaşkınlık sonrası polis ekiplerinin yardımıyla sıkıştığı yerden kurtarılarak yoluna devam etti.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ada

15 Nisan 2018 18:31
Sol seritte ne isi varmış?

musti

16 Nisan 2018 09:16
Sürücünün SRC belgesi olsaydı, o köprünün altından kaç metre yükseklikte araç geçeceğini bilirdi...

Yolcu

15 Nisan 2018 21:42
Inı ki takılmış takınmayaydı bir arabanın üstüne çıkar masum kişilere zarar verirdi sol şerit kamyonlara mi ait artık bir çözüm bulunsun

cemal

15 Nisan 2018 19:00
standart yükleme yapmasını bilmeyenlerin düştüğü durum. Kendilerine verdikleri zararın yanında, kamusal mala zarar vermektedirler. İnşallah hak ettikleri cezaya çarpılmışlardır. Vurdum duymazlık budur!

veli

16 Nisan 2018 09:17
bu kamyoncu ve tırcı terörüne devlet dur demeyecekse artık biz vatandaş olarak gerekeni yapacağız. sonra devletimiz bize ne yaptınız demesin. ona da gerekeni yaparız.

111

15 Nisan 2018 20:24
Hep ayni yer ayda bir aynı haber cozum cozum yapilirken denetim yahuuu

Poyraz

16 Nisan 2018 21:25
Bu köprü bi gün gider

Hamza Durdu

16 Nisan 2018 18:37
Kamyon ve sol şerit? hız sınırı 50 olan araç sol şeritte? diğer arabalar kaçta gidiyordu da 50 ile ötekileri solladın sonra balık gibi ağa takıldın? Adamlar otomobillerle yarışıyor.
IRKÇI BİR SALDIRI
IRKÇI BİR SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırıya avukatlar ve Emek ve Demokrasi Güçleri tepki gösterdi. Kemal Koçak "Saldırının en önemli gerekçesi Karasu'nun ismidir. Yapılan ırkçı saldırıyı kınıyoruz" dedi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
Büyükşehir Belediyesi önüne giderek siyah çelenk bırakan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nden de bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “ Siyah çelenk mevsimi başladı” denildi.
HİZMET TEPKİSİ
HİZMET TEPKİSİ
Mahallelerine hizmet verilmediğinden şikayetçi olan Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Ayşe Çıraklı ve mahalleli, Büyükşehir Belediyesi'nin önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla kent genelinde uygulama gerçekleştirildi.
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
Baro başkan adayı Mustafa Elagöz Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırı ya tepki gösterdi. Elagöz "Bu saldırı hukuka ve tüm avukatlara yapılmıştır. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz." dedi.
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosunun bulunduğu binaya av tüfeğiyle yapılan saldırı hakkında açıklama yaptı.
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının döner sermaye problemini ve taleplerini konu alan bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında döner sermaye için temsili cenaze töreni düzenlendi. Eskişehir Sağlık-Sen İl Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, açıklamayı temsili imam olarak okudu. 
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
 Fırsatçıların un fiyatlarına yaptığı fahiş fiyat artışları fırıncıları isyan ettirdi. Temmuz ayında 75 lira olan bir çuval unun 110 liraya fırladığını anlatan fırıncılar, bu durumun fırsatçılardan kaynaklandığını, hükümetle, euro veya dolar ile hiçbir ilgisi olmadığını anlattı. 
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yakalanan 3 şahıs adliyeye sevk edildi.