Beşiktaş Kagawa İle Anlaşma Aşamasında

Son Güncelleme : 20 Aralık 2018 21:12
Beşiktaş Kagawa İle Anlaşma Aşamasında

Beşiktaş Kagawa İle Anlaşma Aşamasında

Beşiktaş Kagawa İle Anlaşma Aşamasında

Takımın etkili bir oyun için yeterli olmadığını düşünen Şenol Güneş, yeni transferler ile takımı hareketlendirmek istiyor. Özellikle de sezon başı takıma katılan ancak bir türlü verim alınamayan Ljajic’in yerine bu transfer düşünülüyor. Kagawa için hazırlıklar sürüyor. Borussia Dortmund forması ile önemli başarılara imza atan ve bir dünya yıldızı olan oyuncu ile anlaşmak için bütün şartlar zorlanıyor. Tecrübeli oyuncuya formayı giydirmek için mücadeleler sürüyor. http://giris.superbetintr.club fırsatları kaçırmayacaksınız. Süper ligin ikinci yarısında rakip sahada dahaaktif oynayacak bir takım yaratılmak isteniyor. Bunun için süren çalışmalar ise son derece etkileyici oluyor.

Kiralama Formülü Devrede

Oyuncunun çok bir bonservis bedeli olması nedeni ile satın alınması pek mümkün görünmüyor. Özellikle de FFP kurallarından dolayı yüksek bonservis ücretlerinin ödememesi gündeme gelmiş durumda. Ayrıca oyuncu satıldığı kadar alınması gerekiyor. Tüm bunlar birleştiği zaman formül kiralama üzerine kuruluyor. Oyuncu ile 1,5 yıllık bir kiralama sözleşmesi imzalanmak isteniyor. Bunu için çalışmalar hızla sürerken, taraftarın heyecanı da önem arz ediyor. maç izle heyecanına büyük bir hareketlilik getireceği açık. Oyuncunun başarısı Beşiktaş takımınaciddi bir katkı sağlayacaktır. Bunun gerçekleşmesi için çalışmalar sürüyor. Sizlerde yakından takip edebilirsiniz.

Şampiyonluk İçi Güçlü Oyun Şart

Gol yollarında sıkıntılarla karşıya kalan Beşiktaş için yapılan çalışmaların büyük önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Ekranlara gelen birbirinden güzel oyunlara sahi olmak için ciddi bir değişiklik planlanıyor. Süperbetin girişsayesinde mücadeleleri çok daha keyifli bir şekilde takip edebileceksiniz. İlginizi çekecek olan birbirinden güzel fırsatlar bulunuyor. Beşiktaş takımını ise zorlu bir fikstür bekleniyor: alınacak olan her sonuç büyük önem taşıyor. Bu heyecana sizlerde hemen şimdi yakından ortak olabilirsiniz. Bu büyük fırsat sizi bekliyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle