BEŞ DAKİKADA MUAYENE OLMAZ

22 Şubat 2017 17:15
BEŞ  DAKİKADA MUAYENE OLMAZ

Eskişehir Tabip Odası Başkanı Dr. Hamit Güçlüer, yaklaşan 14 Mart Tıp Bayramını buruk kutladıklarını belirterek, "Hekimlik görevini yapmaya çalışan kişilerin her gün işlerini daha da zorlaştırıyorlar" dedi.

KISA SÜREDE TEDAVİ

Hükümetin sağlık alanında attığı adımları eleştiren Hamit Güçlüer, "Biz hekimler daha fazla hastayı, daha kısa sürede, doğru düzgün anamnez almaya bile fırsat bulamadan muayene ve tedavi etmeye zorlanıyoruz. Günde 150 hastaya bakmaya zorlanan bir hekim hastaya beş dakikadan fazla ne kadar zaman ayırabilir ki?" dedi.

İYİ HİZMET ETMEK İSTİYORUZ

Hastalara daha fazla vakit ayırabilecekleri düzenlemeler yapılması gerektiğini söyleyen Güçlüer, "Türkyie'de hekimlerin aşırı iş yükü ve hasta değerlendirmede yeterli süre ayrılamaması hasta güvenliğini tehlikeye atan etkenlerin başında geliyor. İyi hekimlik yaparak nitelikli sağlık hizmeti üretmek istiyoruz" dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali

23 Şubat 2017 14:45
muayeneye 09:00 da başlayıp 16:00 da bitirirseniz tabiki yetişmez...zahmet olmas da diğer memurlar gibi 08:00 -17:00 mesaisi yaparsanız daha verimli olabilirsiniz..

önce muayene odama gel

22 Şubat 2017 16:48
15 sene önce bu millet doktorlar caddesinde çok doktor aradı , birazda yattıklarınıza tutu verin .------- ah o eski günlerin özlemi içersindeler ---

hasan

26 Şubat 2017 15:08
o zaman yapmayın bırakın doktorlugu...15 fk ıle teshıs koyup ilaç veriyorsunuz...goz muayenem 15 dk surdu...cam numaraları yazıldı gozlerım ılerledı...kimden hesap soracam

tekavit

23 Şubat 2017 12:04
TÜRKİYEDE vatandaşa verilen değer

Veli Karabulut

23 Şubat 2017 08:51
5 degil, 1 (bir) dakikada.
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.