BEŞ DAKİKADA MUAYENE OLMAZ

22 Şubat 2017 17:15
BEŞ  DAKİKADA MUAYENE OLMAZ

Eskişehir Tabip Odası Başkanı Dr. Hamit Güçlüer, yaklaşan 14 Mart Tıp Bayramını buruk kutladıklarını belirterek, "Hekimlik görevini yapmaya çalışan kişilerin her gün işlerini daha da zorlaştırıyorlar" dedi.

KISA SÜREDE TEDAVİ

Hükümetin sağlık alanında attığı adımları eleştiren Hamit Güçlüer, "Biz hekimler daha fazla hastayı, daha kısa sürede, doğru düzgün anamnez almaya bile fırsat bulamadan muayene ve tedavi etmeye zorlanıyoruz. Günde 150 hastaya bakmaya zorlanan bir hekim hastaya beş dakikadan fazla ne kadar zaman ayırabilir ki?" dedi.

İYİ HİZMET ETMEK İSTİYORUZ

Hastalara daha fazla vakit ayırabilecekleri düzenlemeler yapılması gerektiğini söyleyen Güçlüer, "Türkyie'de hekimlerin aşırı iş yükü ve hasta değerlendirmede yeterli süre ayrılamaması hasta güvenliğini tehlikeye atan etkenlerin başında geliyor. İyi hekimlik yaparak nitelikli sağlık hizmeti üretmek istiyoruz" dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali

23 Şubat 2017 14:45
muayeneye 09:00 da başlayıp 16:00 da bitirirseniz tabiki yetişmez...zahmet olmas da diğer memurlar gibi 08:00 -17:00 mesaisi yaparsanız daha verimli olabilirsiniz..

önce muayene odama gel

22 Şubat 2017 16:48
15 sene önce bu millet doktorlar caddesinde çok doktor aradı , birazda yattıklarınıza tutu verin .------- ah o eski günlerin özlemi içersindeler ---

hasan

26 Şubat 2017 15:08
o zaman yapmayın bırakın doktorlugu...15 fk ıle teshıs koyup ilaç veriyorsunuz...goz muayenem 15 dk surdu...cam numaraları yazıldı gozlerım ılerledı...kimden hesap soracam

tekavit

23 Şubat 2017 12:04
TÜRKİYEDE vatandaşa verilen değer

Veli Karabulut

23 Şubat 2017 08:51
5 degil, 1 (bir) dakikada.
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.