BEN DE SİZİNLE DALGA GEÇECEĞİM

04 Ağustos 2018 06:00
BEN DE SİZİNLE DALGA GEÇECEĞİM

CHP ESKİŞEHİR ESKİ MİLLETVEKİLİ CEMAL OKAN YÜKSEL: Ben de aday gösterilmedim ama Muharrem İnce diye tutturmuyorum, Gaye Abla fazla kafaya takmış...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ BÜYÜKERŞEN: Kadınlar biz erkeklerden daha hırslıdır evladım...

CHP ESKİŞEHİR ESKİ MİLLETVEKİLİ GAYE USLUER: Şimdi siz dalganızı geçin, Muharrem Bey genel başkan olunca ben de sizle dalga geçeceğim...

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yorum

04 Ağustos 2018 12:26
Gaye hanıma soruyorum, lütfen cevap bekliyorum Gaye Hanım; 1. Sizi belediye başkanları aday gösterirken iyiydi göstermeyince neden kötü oldu? 2. Yeni parlamento nun teşkilinden hemen sonra neden belediyeler seçime haır değil diye açıklama yaptınız? 3. AKP nin aşı reklamalarında oynadığınızdan pişmanmısınız? 4. Emrinizde çalışan bir bayana MV seçilmeden önce üniversitede tazminat ödemek zorunda kaldınızmı? Tazminatın konusu insanlara maddi olarak hakettiklerini vermemek, sosyal demokrat biri hak yermi? 5. Neden Göztepe yi desteklediniz?
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.