BEKA SORUNU YOK

17 Mart 2019 16:10
BEKA SORUNU YOK

Demokrat Parti haftalık toplantısı dün gerçekleşti. Toplantıda konuşan DP Odunpazarı İlçe Başkanı Ertuğrul Balkan ülke gündemini değerlendirdi.

Ortak aday

Memleketin beka sorunu olduğuna inanmıyorum diyen Balkan, “Bazı ilçelerde ortak aday oldu mu beka sorunu var, ortak aday yoksa beka sorunu yok. Bu memleketin beka sorunu değil, ittifakların sorunu, onların derdi ve kendi gelecekleridir” ifadelerine yer verdi.

Kesintiler yolda

31 Mart yerel seçimlerin ardından hükümetin büyük sürprizleri olacağını vurgukayan Balkan, “Döviz kurları, zamlar, emeklilerden ve çalışanlardan yapılacak kesintiler yolda. Maalesef durum bu. Üretmeden tüketirsen batarsın” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Baki Türk

18 Mart 2019 15:41
Anadolu ya girişimizin resmi tarihi olan 1071 yılından beri beka sorunumuz var. Bizi Vatanımızdan atmak isteyen çok sayıda düşmanımız mevcut. Beka sorununun 31 Mart 2019 yerel seçimi ile alakası yok.

Nihat

17 Mart 2019 22:30
Sana soran mı var ki sazan gibi zıplıyorsun. Savaş çıksa yurt dışına pasaportun hazırdır senin.

ali

18 Mart 2019 12:59
su uyur düşman uyumaz.beka sorunu acaba neden ortaya çıktı? nedenini düşünüp önlemini almalıyız.dış düşmanlarımız yetmezmiş gibi içimizden de yıllar boyu devlet düşmanı kindar hainler türerken onlara destek verenler oldu. hala da devam ediyor.baka baka beka sorununu yaratmakta birçoğumuzun payı var.

Salih dağcı

18 Mart 2019 15:34
Pardon siz dün dündür bu gün bu gündür diyen vede sadece vaziyeti idare eden gelenekten geliyorsunuz değil mi ?