BAYRAM BEKLENTİLERİMİZİ KARŞILAMADI

10 Haziran 2019 14:30
BAYRAM BEKLENTİLERİMİZİ KARŞILAMADI

Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ali Sefa Şen bayram dolayısıyla esnafın işlerinin açılacağını umduklarını ama bayramın bu beklentileri karşılamadığını açıkladı.

Tercih gıda alışverişi

Esnafın turist yoğunluğu nedeniyle iş olur umuduyla bayramıun ikinci gününden itibaren dükkan açtığını belirten Şen; "Bayramdan önceki süreçte hakkımızın tekstil ürünleri ihtiyaçlarını temin ettiler. Alışveriş tercihlerinde ağırlık gıdaydı ama biz hep bayramda bir hareketlilik olmasını umuyorduk. Fakat esnafımız bayramdan umduğunu bulamadı. Bayram esnafımızın bu konudaki beklentilerini karşılayamadı. Ama bundan sonra düğün alışverişleri başlayacak. O yüzden daha da hareketlilik bekliyoruz. Yaz döneminin daha yoğun geçmesini bekliyor ve kurban bayramı ile beraber de beklentilerimiz karşılanır umarım diyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

10 Haziran 2019 15:24
Ben bir Eskişehir'li olarak artık Eskişehir'in konfeksiyoncusundan, tuhafiyecisinden mümkün mertebe alışveriş etmemeye çalışırken siz neyin beklentisindesiniz. Benim gibi binlerce insan var. Bizleri bu noktaya getirende sizin üyeleriniz başkanım. Üyeleriniz müşteriye güzel davranmayı, güleryüz göstermeyi unutmuş. Ama fiyatları 3-4 kat artırıp kazıklamayı hiç unutmuyorlar.

sefa güler

10 Haziran 2019 22:59
hep açsınız hep....

Aras

10 Haziran 2019 14:38
eskisi gibi tekel yok da o yüzden her yer zincir mağaza ve ulusal şirketler doldu normaldir yani

ercan

11 Haziran 2019 22:28
bütün tuhafiyecilerin işleri gayet iyi şükür diyen yok başkan sekiz katlı apartıman yaptıramadılar diyemi üzülüyorlar neyse kurbanda bitirirler ben hiç acımıyorum

kenan

12 Haziran 2019 10:42
iyi olmuş milleti kazıklamayı biliyorlar