Başkan Yüzügüllü birinci sınıfları gezdi

15 Eylül 2017 14:46
Başkan Yüzügüllü birinci sınıfları gezdi

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, okula uyum süreci kapsamında ders başı yapan öğrencileri yalnız bırakmadı.


Okulların açılmasına sayılı günler kala birinci sınıflar okula uyum sağlamaları için daha önceden derslere başladı. Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, ilçede okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Başkan Yüzügüllü minikler ile sohbet ederek, okula alışmalarına destek olmak adına çocuklara hediyelerini verip eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

15 Eylül 2017 15:36
başkan nerde faydalı iş var onu yapar. Sivrihisar'da yürüyecek kaldırım, arabayla gidecek yol yok. Ama kayalarımızda heykeller var. çocuklar okula gidiyor, kış geliyor, her yer çamur, su birikintisi, ama olsun biz okul ziyaret edip hediye veriyoruz. Okul servisleri dökülüyor, otobüsler perişan ama olsun önemli değil.

Sivrihisarlı

15 Eylül 2017 19:24
Mustafa isimli yorumcu. Yazdiklarin da yanlışlıklar var. Başkan mahalle aralarına mıcır döküp yama yaptı ama çukur çok kapanmadi. Ne güzel park yapti her yere herşeyi belediyeden istemek olmaz herkes kendi yolunu yapsin
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.