BAŞKAN ÖZEN FİLMDE OYNAYACAK

09 Ekim 2018 12:12
BAŞKAN ÖZEN FİLMDE OYNAYACAK

Eskişehir'de çekimleri devam eden Kral Midas'ın Hazinesi filminde Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen de yer alacak. 

Eskişehir'in tanıtımında önemli bir yere sahip olan Kral Midas'ın Hazinesi filminin çekimleri devam ediyor. Eskişehir'in ilçeleri ağırlıklı olarak filmde yer alacakken, Çifteler Belediye Başkanı Metin Özen'e rol teklif edildi. Halktan biri olarak Çifteler'i tanıtmak için filmde yer alabileceğini söyleyen Başkan Özen, sürpriz bir rol ile kameraların karşısına geçecek. 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Özen, "Bizim işimiz Çifteler'i tanıtmak. İlk teklif geldiğinde olmaz diye düşündüm. Fakat halktan biri olarak Çifteler'in tanıtımı ile ilgili bir sahnenin yer aldığını duyunca sevinerek kabul ettim. Tam nasıl olacak belli değil ama Çifteler Sakaryabaşı'nda bir sahnede yer alacağım. Çifteler'i kısaca anlatmaya çalışacağım. Aslında biraz sürpriz olsun istiyorum. Biliyorsunuz Çifteler'i Türkiye'ye tanıtmak için çabalıyoruz. Burada insanlarımız 1 hafta dolu dolu tatil yapabilir. Turizmde öne çıktığımızı görüyoruz. Ama yeterli değil diyerek devam ediyoruz. Bu film bizim tanıtımımıza büyük olanak sağlayacak. Çifteler Belediyesi olarak bizler de sanata, sanatçıya ve Çifteler'in tanıtımına olan desteğimize devam edeceğiz" dedi. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali kemal

10 Ekim 2018 11:37
Çiftelerin asfaltsız tozlu yollarında çeksinler Çifteleri nasıl köye çevirdi onu anlatsın gelmiş geçmiş iş yapamayan tombaladan çıkan başkanı

honlu

10 Ekim 2018 08:30
SEÇİM YAKLAŞIYOR DEMEKTİR BU

mustafa

10 Ekim 2018 14:20
iyi hoş oynasın tabi başkanımız hatta başrol oynasın. ama sakaryabaşınada biraz bakım yapsın lütfen. Sakaryabaşından çıkış yol çukur arabayı düşürsek geri çıkartamayız. içersi deseniz bakımsız, tuvaletler yetersiz, restoranların hiçbirinde tuvalet yok.

tatar

10 Ekim 2018 09:00
çifteler sakaryabaşı eskişehirin gizli cennetidir..

aras

09 Ekim 2018 18:19
şehrimiz son zamanlarda film ve dizi sektörünün tercih edilen şehirleri arasında yer aldı. çok güzel bir şey