BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

03 Kasım 2017 16:39
BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

Eskişehirspor'u ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, takımın destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Eskişehirspor'un zor günlerinde yanında olan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ziyaretlerine devam ediyor. Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt, oyunculara hitaben de bir konuşma yaptı. Her zaman Eskişehirspor'un destekçisi olacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Kurt, "Ben öncelikle hocama hoşgeldin diyorum. Geç kaldık. Geçen bir yerde ayaküstü tanışınca, mahcup olduk. Ben sizleri seviyorum ve başarılar diliyorum. Pazar günü oynayacağınız maçta da daha büyük başarılar bekliyorum. Eskişehirspor, büyük bir camia ve sizin burada buna uygun hareket edeceğinizi biliyorum. Geçen sene neredeyse şampiyon olmak üzere olan bir takım, bu sene de aynı yerde olabilir ve olmalıdır. Aynı arkadaşlarsınız. Şöyle bir silkinin, kendinize gelin. Biz moral olarak ne gerekiyorsa yapalım ve yaparız. Yardımcı olmak istiyoruz. Size Allah kolaylık versin. Bütün Eskişehir sizin arkanızda ve yeneceğinize de inanıyorum. Bundan sonraki maçlarda da aynı havayı yakalayacağınıza inanıyorum. Hocam, Türkiye'nin en başarılı hocalarından biri. Bize büyük bir destek, bir gayretle yeni bir yol açacak. Ona da inanıyorum. Pazar günü maçın sonunda şimdiden gözlerinizden öpüyorum. Başarılı olacağınıza inanıyorum" dedi.

"Bugünlerde hakikaten desteğe ihtiyacımız var"


Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise, kulübün parti üstü bir kurum olduğunu belirtti. İldiz, "Herkesin katkılarına ihtiyacımız var. Burası partiler üstü bir kurum olduğu için, tüm dostlarımız ve hemşehrilerimiz katkıda bulunursa çok mutlu olacağız. Çünkü Eskişehirspor'un hem maddi hem de manevi desteğe çok ihtiyacı var. Bu anlamda başkana teşekkür ederiz. Buraya kadar da zahmet etti. Çok teşekkür ederiz. Bugünlerde çünkü hakikaten desteğe ihtiyacımız var" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Kurt tarafından baklava ikramında bulunuldu. Başkan Kurt'un, "Çok gol atan, çok yesin" sözleri ise keyifli anlara sahne oldu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Doğan SLX

15 Kasım 2017 10:19
SEN DE DESTEK OL.BAKLAVA ALAMIYORSAN SAKIZ AL GİT.

doğan

03 Kasım 2017 18:39
işiniz gücünüz reklam, ağaç kesmek, betonlaşmak.... sorunlar olduğu gibi duruyor...
TCDD HARABELERİ
TCDD HARABELERİ
Şehir merkezinde yer alan TCDD'ye ait eski lojmanlar ve atölye binaları harabeye dönmüş durumda. Tinercilerin ve kimsesizlerin uğrak noktası haline gelen lojmanların bu görüntüsü Eskişehir'e yakışmıyor.
ZEHİR SANTRALİNİ  YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’de kurulması planlanan kömürlü termik santrali kapsayan köyler arasında yer alan Alpu’nun Osmaniye, Bahçecik ve Karakamış köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
BELEDİYE İŞÇİLERİ  SEÇİM GÖREVİNDE
BELEDİYE İŞÇİLERİ SEÇİM GÖREVİNDE
Seyitgazi'de belediye işçilerinin zabıtaya ait araçla ilçede dolaşarak, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarının yer aldığı siyasi afişleri asması tepki topladı.
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.