BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

03 Kasım 2017 16:39
BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

Eskişehirspor'u ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, takımın destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Eskişehirspor'un zor günlerinde yanında olan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ziyaretlerine devam ediyor. Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt, oyunculara hitaben de bir konuşma yaptı. Her zaman Eskişehirspor'un destekçisi olacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Kurt, "Ben öncelikle hocama hoşgeldin diyorum. Geç kaldık. Geçen bir yerde ayaküstü tanışınca, mahcup olduk. Ben sizleri seviyorum ve başarılar diliyorum. Pazar günü oynayacağınız maçta da daha büyük başarılar bekliyorum. Eskişehirspor, büyük bir camia ve sizin burada buna uygun hareket edeceğinizi biliyorum. Geçen sene neredeyse şampiyon olmak üzere olan bir takım, bu sene de aynı yerde olabilir ve olmalıdır. Aynı arkadaşlarsınız. Şöyle bir silkinin, kendinize gelin. Biz moral olarak ne gerekiyorsa yapalım ve yaparız. Yardımcı olmak istiyoruz. Size Allah kolaylık versin. Bütün Eskişehir sizin arkanızda ve yeneceğinize de inanıyorum. Bundan sonraki maçlarda da aynı havayı yakalayacağınıza inanıyorum. Hocam, Türkiye'nin en başarılı hocalarından biri. Bize büyük bir destek, bir gayretle yeni bir yol açacak. Ona da inanıyorum. Pazar günü maçın sonunda şimdiden gözlerinizden öpüyorum. Başarılı olacağınıza inanıyorum" dedi.

"Bugünlerde hakikaten desteğe ihtiyacımız var"


Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise, kulübün parti üstü bir kurum olduğunu belirtti. İldiz, "Herkesin katkılarına ihtiyacımız var. Burası partiler üstü bir kurum olduğu için, tüm dostlarımız ve hemşehrilerimiz katkıda bulunursa çok mutlu olacağız. Çünkü Eskişehirspor'un hem maddi hem de manevi desteğe çok ihtiyacı var. Bu anlamda başkana teşekkür ederiz. Buraya kadar da zahmet etti. Çok teşekkür ederiz. Bugünlerde çünkü hakikaten desteğe ihtiyacımız var" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Kurt tarafından baklava ikramında bulunuldu. Başkan Kurt'un, "Çok gol atan, çok yesin" sözleri ise keyifli anlara sahne oldu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Doğan SLX

15 Kasım 2017 10:19
SEN DE DESTEK OL.BAKLAVA ALAMIYORSAN SAKIZ AL GİT.

doğan

03 Kasım 2017 18:39
işiniz gücünüz reklam, ağaç kesmek, betonlaşmak.... sorunlar olduğu gibi duruyor...
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklamada bulunan eğitim sendikalarının başkanları, öğretmenlerin sorunlarının her geçen gün arttığını dile getirdiler. Sendika başkanları bu sorunlar nedeniyle öğretmenlerin mutsuz olduğunu ifade ettiler.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.