BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

03 Kasım 2017 16:39
BAŞKAN KURT'TAN MORAL ZİYARETİ

Eskişehirspor'u ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, takımın destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Eskişehirspor'un zor günlerinde yanında olan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ziyaretlerine devam ediyor. Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt, oyunculara hitaben de bir konuşma yaptı. Her zaman Eskişehirspor'un destekçisi olacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Kurt, "Ben öncelikle hocama hoşgeldin diyorum. Geç kaldık. Geçen bir yerde ayaküstü tanışınca, mahcup olduk. Ben sizleri seviyorum ve başarılar diliyorum. Pazar günü oynayacağınız maçta da daha büyük başarılar bekliyorum. Eskişehirspor, büyük bir camia ve sizin burada buna uygun hareket edeceğinizi biliyorum. Geçen sene neredeyse şampiyon olmak üzere olan bir takım, bu sene de aynı yerde olabilir ve olmalıdır. Aynı arkadaşlarsınız. Şöyle bir silkinin, kendinize gelin. Biz moral olarak ne gerekiyorsa yapalım ve yaparız. Yardımcı olmak istiyoruz. Size Allah kolaylık versin. Bütün Eskişehir sizin arkanızda ve yeneceğinize de inanıyorum. Bundan sonraki maçlarda da aynı havayı yakalayacağınıza inanıyorum. Hocam, Türkiye'nin en başarılı hocalarından biri. Bize büyük bir destek, bir gayretle yeni bir yol açacak. Ona da inanıyorum. Pazar günü maçın sonunda şimdiden gözlerinizden öpüyorum. Başarılı olacağınıza inanıyorum" dedi.

"Bugünlerde hakikaten desteğe ihtiyacımız var"


Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise, kulübün parti üstü bir kurum olduğunu belirtti. İldiz, "Herkesin katkılarına ihtiyacımız var. Burası partiler üstü bir kurum olduğu için, tüm dostlarımız ve hemşehrilerimiz katkıda bulunursa çok mutlu olacağız. Çünkü Eskişehirspor'un hem maddi hem de manevi desteğe çok ihtiyacı var. Bu anlamda başkana teşekkür ederiz. Buraya kadar da zahmet etti. Çok teşekkür ederiz. Bugünlerde çünkü hakikaten desteğe ihtiyacımız var" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Kurt tarafından baklava ikramında bulunuldu. Başkan Kurt'un, "Çok gol atan, çok yesin" sözleri ise keyifli anlara sahne oldu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Doğan SLX

15 Kasım 2017 10:19
SEN DE DESTEK OL.BAKLAVA ALAMIYORSAN SAKIZ AL GİT.

doğan

03 Kasım 2017 18:39
işiniz gücünüz reklam, ağaç kesmek, betonlaşmak.... sorunlar olduğu gibi duruyor...
ERDOĞAN'DAN 'BÜYÜKŞEHİR' MESAJI
ERDOĞAN'DAN 'BÜYÜKŞEHİR' MESAJI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongre öncesi salon dışında toplanan halka seslendi.
BIÇAKLA YARALAMAYA 5 GÖZALTI
BIÇAKLA YARALAMAYA 5 GÖZALTI
Eskişehir’de meydana gelen bıçaklı saldırıda 2 kişi yaralanırken, olayla ilgili 3'ü çocuk yaşta, 5 şüpheli gözaltına alındı
VEZNEDARIN DALGINLIĞI
VEZNEDARIN DALGINLIĞI
Eskişehir’de bir döviz bürosuna para bozdurmaya gelen bir müşteriye veznedarın dalgınlığı nedeniyle 10 bin lira fazladan ödeme yapıldı. Güvenlik kamerası görüntüleri incelenerek tespit edilen şahıs firma yetkilileri tarafından her yerde aranıyor. 
ESKİŞEHİR'DE BULUŞTULAR
ESKİŞEHİR'DE BULUŞTULAR
 Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Türkiye Kent Konseyi buluşmasında başkanlık devir teslim töreni Eskişehir’de yapıldı. 
ATAÇ'TAN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET
ATAÇ'TAN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na katılan ve yaralanarak tedavisi için memleketi Eskişehir’e gelen Uzman Çavuş Mustafa Kızıl’ı evinde ziyaret etti. 
ERDOĞAN YARIN ESKİŞEHİR'DE
 ANLAMLI PROJEDE  PROTOKOL YENİLENDİ
ANLAMLI PROJEDE PROTOKOL YENİLENDİ
Büyükşehir Belediyesi, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Eskişehir Kent Konseyi ‘Denetimli Serbestlik Yasası’ndan faydalanarak cezasının bir bölümünü kamu yararına çalışarak geçiren hükümlüler için 2016 yılında başlattığı projenin protokolü yenilendi.
KESKİN NİŞANCILAR AFRİN'DE
KESKİN NİŞANCILAR AFRİN'DE
TSK tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Mehmetçik ilerleyişini sürdürürken, teröristlerin korkulu rüyası keskin nişancılar da Afrin hattında operasyona destek veriyor.
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda'nda bir grup öğrenci, yazdıkları mektupları terör örgütlerine karşı Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere gönderdi.