BAŞKAN KURT YERİNDE DENETLEDİ

24 Ağustos 2018 18:06
BAŞKAN KURT YERİNDE DENETLEDİ

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nı rahat ve huzurlu geçirebilmesi ve kurbanlarını sorunsuz kesebilmesi için bu bayramda da ücretsiz kurban kesim hizmeti verdi.

Teşekkür ettiler

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlarla bayramlaşmak için kurban kesim yerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, vatandaşların dilek ve şikayetlerini dinleyerek, vatandaşlara mutlu ve sağlıklı bayramlar diledi. Dilek ve şikayetlerini birebir Başkan Kazım Kurt’a ileten vatandaşlar, kendilerine ücretsiz ve hijyenik kurban kesim hizmeti sunan Başkan Kurt’ teşekkür etti.

Kahvaltı hizmeti

Odunpazarı Belediyesi görevlendirdiği kasap, güvenlik elemanı, temizlik personeli ve zabıta memuru ile vatandaşlara hizmet ederken, kurban kesim yerinde kurbanlar veteriner hekim ve din görevlisi gözetiminde kesildi. Kesim yerinde belediye tarafından vatandaşlara poşet dağıtılırken, sabah erken saatlerde kurbanlarını kesmek için Fen İşleri Şantiyesine gelen vatandaşlara kahvaltı hizmeti de verildi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Siyaset Tamamda ???

25 Ağustos 2018 09:20
Siyaset Tamamda hizmet olmadan bizim için bir anlamı yok. Sayın KURT inanın tüm samimiyetimizle yazıyoruz. Şevkat Sokak Karaosmanoğlu sokak Tunalılar sokak Özleyiş Sokak Durukanlı sokak Özleyiş sokak vs. Bu mahalleye Hisarparka ulaşım hizmeti yol kaldırım hizmeti getiremediğiniz sürece bu sefer CHP ye bir tek oy alamzsınız. Mahalleli muhtardan da sizden yıldı bu sefer OYLARIMIZ AKP ye.3 Belediyede AKP ye gececek sorumlusu sizsiniz.

Bir de Orhangazi Mahallesini Gez

25 Ağustos 2018 09:12
Bir de Orhangazi mahallesini gezin sayın başkan Özleyis sok Şevkat Sokak Tunalilar Sokak Karaosmanoğlu Sokak vs Ne yol (asfalt, parke, stabilize vs) ne de kaldırım var! AK Parti köylere kadar yol kaldırım götürdü . Şehir göbeğinde bu sokaklarda ne yol nede kaldırım yok!!! OTOBÜS DURAĞI OLUPTA OTOBÜSÜ OLMAYAN TEK DURAK HİSARPARK GIRISİ OTOBÜSE BİNMEK IÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTİSİNE 3 KM YÜRÜMEK ZORUNDAYIZ HİSARPARKTAN VE BU SOKAKLARDAN NASIL OY İSTEYECEKSINİZ !!!
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
Eskişehir'de, direksiyon başında uyuyan sürücü refüjdeki aydınlatma direği ve trafik ışıklarına çarptı. 
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.