BAŞKAN KURT YERİNDE DENETLEDİ

24 Ağustos 2018 18:06
BAŞKAN KURT YERİNDE DENETLEDİ

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nı rahat ve huzurlu geçirebilmesi ve kurbanlarını sorunsuz kesebilmesi için bu bayramda da ücretsiz kurban kesim hizmeti verdi.

Teşekkür ettiler

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlarla bayramlaşmak için kurban kesim yerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, vatandaşların dilek ve şikayetlerini dinleyerek, vatandaşlara mutlu ve sağlıklı bayramlar diledi. Dilek ve şikayetlerini birebir Başkan Kazım Kurt’a ileten vatandaşlar, kendilerine ücretsiz ve hijyenik kurban kesim hizmeti sunan Başkan Kurt’ teşekkür etti.

Kahvaltı hizmeti

Odunpazarı Belediyesi görevlendirdiği kasap, güvenlik elemanı, temizlik personeli ve zabıta memuru ile vatandaşlara hizmet ederken, kurban kesim yerinde kurbanlar veteriner hekim ve din görevlisi gözetiminde kesildi. Kesim yerinde belediye tarafından vatandaşlara poşet dağıtılırken, sabah erken saatlerde kurbanlarını kesmek için Fen İşleri Şantiyesine gelen vatandaşlara kahvaltı hizmeti de verildi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Siyaset Tamamda ???

25 Ağustos 2018 09:20
Siyaset Tamamda hizmet olmadan bizim için bir anlamı yok. Sayın KURT inanın tüm samimiyetimizle yazıyoruz. Şevkat Sokak Karaosmanoğlu sokak Tunalılar sokak Özleyiş Sokak Durukanlı sokak Özleyiş sokak vs. Bu mahalleye Hisarparka ulaşım hizmeti yol kaldırım hizmeti getiremediğiniz sürece bu sefer CHP ye bir tek oy alamzsınız. Mahalleli muhtardan da sizden yıldı bu sefer OYLARIMIZ AKP ye.3 Belediyede AKP ye gececek sorumlusu sizsiniz.

Bir de Orhangazi Mahallesini Gez

25 Ağustos 2018 09:12
Bir de Orhangazi mahallesini gezin sayın başkan Özleyis sok Şevkat Sokak Tunalilar Sokak Karaosmanoğlu Sokak vs Ne yol (asfalt, parke, stabilize vs) ne de kaldırım var! AK Parti köylere kadar yol kaldırım götürdü . Şehir göbeğinde bu sokaklarda ne yol nede kaldırım yok!!! OTOBÜS DURAĞI OLUPTA OTOBÜSÜ OLMAYAN TEK DURAK HİSARPARK GIRISİ OTOBÜSE BİNMEK IÇIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTİSİNE 3 KM YÜRÜMEK ZORUNDAYIZ HİSARPARKTAN VE BU SOKAKLARDAN NASIL OY İSTEYECEKSINİZ !!!
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.