BAHÇELİ'DEN RAHİP BRUNSON AÇIKLAMASI

Son Güncelleme : 15 Ağustos 2018 14:08
BAHÇELİ'DEN RAHİP BRUNSON AÇIKLAMASI

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Eğer Pensilvanya'daki hain ülkemize iade edilirse, papazın teslimi gündeme gelebilecek, iki ülke de istediğini almış olacaktır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, "Döviz fiyatlarındaki spekülatif ataklarla Türkiye'yi teslim alacağını sanan komplo, mutlaka bozgun yaşayacaktır. 15 Temmuz'da tepemizden atılan bombalarla pimi çekilen döviz bombası aynı cani merkezlerde imal edilmiştir. Oyun büyüktür." dedi.

Bahçeli, "ABD menşeli teknoloji ürünlerine ve bazı mallara yönelik boykot kararlarını desteklediğimizi ilan ediyorum." ifadesini kullandı.

"Altını kalın olarak çiziyorum ki Türkiye bir ekonomik kriz içinde değildir. Sadece saldırı vardır, düşmanlık had safhadadır." diyen Bahçeli, "Alınan tedbirler ve açıklanan yeni ekonomik yaklaşımla Türkiye'nin üzerinde dolaşan kara bulutlar dağıtılacaktır. Buna inancımız tamdır." şeklinde konuştu.

Bahçeli, "Eğer Pensilvanya'daki hain ülkemize iade edilirse, papazın teslimi gündeme gelebilecek, iki ülke de istediğini almış olacaktır." dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gül bakayım

15 Ağustos 2018 16:38
Sen hiç konuşma bahçeli dede

Halil Toksöz

16 Ağustos 2018 01:35
Artık bir git , batırdın sağlam partımızı, bildiğin bilmediğin işlere karışma.

Mehmet

15 Ağustos 2018 21:16
Ana muhalefet Türk Milletinin temsilciliğini yapamayınca Amerikaya ayar vermek Büyük Siyasetciye düşmüş. Sayın Bahçeli hislerimize tercüman oluyorsun. Ne Amerika, ne Feto ne de pkk . Bunlardan medet umanlar da tesbit edilip, Türk vatandaşlığından çıkarılmalı.

Vatandas

15 Ağustos 2018 17:58
Pensilvanyadaki terorist vatan haini teslim edilirse bu papazda verilebilir bencede vatandas olarak dusuncem