BAHÇELİ'DEN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

17 Nisan 2018 11:19
BAHÇELİ'DEN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin 26 Ağustos 2018 pazar günün yapılması çağrısı yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi henüz tam devreye girmedi. Türkiye'nin 3 Kasım 2019'a kadar dayanması kolay değildir. 3 Kasım 2019'u beklemek mümkün değildir. Takdir hakkımızı seçimin erkene alınmasından yana kullanacağız. Teklifimiz şudur 26 Ağustos 2018 günü Türk milleti yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip hem cumhurbaşkanını hem de milletvekili genel seçimiyle Türkiye düşmanlarına gereken dersi vermesi en makul yoldur" dedi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

17 Nisan 2018 14:21
sayin bahceli: kafanizi bir yeremi carptiniz: yoksa cumhur dan yeni bir , okuma metni mi aldiniz? cumhur KOSKOCA MHP/ PARTISINI BOLDU/ PARCALADI ve PARMAGINDA oynatiyor. sen hala koltuk derdindesin. AKP iktidari baktiki; 2019 secimleri ; ZOR . Baklayi sizin agziniza verdi;

önder

17 Nisan 2018 22:55
yüzüne makyajla kırmızılık verilmiş, gözler vasiyetini yazmış birinin gözleri gibi feri bitmiş.

es es li

17 Nisan 2018 11:37
bu telaş ne bahçeli.barajda boğulcan değilmi. mhp yi bitirdin sen de tarih olacaksın. sen giidnce mhp tekrar eski hüviyetine kavuşacak. biz bu davaya gönül vermiş kişiler olarak bu seçimlerde ya iyi partiye ya da boş oy atacağız.

Gürcan

18 Nisan 2018 10:20
Aşağıdaki yorumları beyenmedim çünkü kimse MHP bulup parçalayacak bu bir ikincisi biz bedavaya gönül vermiş kişiler diyor ya boş yada iyi parti dıyor rahmetli Muhsin başkanın bulunmasını engellen birinin kurucu üye olduğu bir partiye bu davaya gonul vermiş kimse oy vermez ve biz bedavaya gönül verenler biz bu ülkenin erken üyarı sistemi kilit taşiyız ve diyoruzki söz konusu vatansa gerisi teferruattır