BAHÇELİ'DEN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

17 Nisan 2018 11:19
BAHÇELİ'DEN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin 26 Ağustos 2018 pazar günün yapılması çağrısı yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi henüz tam devreye girmedi. Türkiye'nin 3 Kasım 2019'a kadar dayanması kolay değildir. 3 Kasım 2019'u beklemek mümkün değildir. Takdir hakkımızı seçimin erkene alınmasından yana kullanacağız. Teklifimiz şudur 26 Ağustos 2018 günü Türk milleti yeni bir zafer ruhuyla sandığa gidip hem cumhurbaşkanını hem de milletvekili genel seçimiyle Türkiye düşmanlarına gereken dersi vermesi en makul yoldur" dedi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

17 Nisan 2018 14:21
sayin bahceli: kafanizi bir yeremi carptiniz: yoksa cumhur dan yeni bir , okuma metni mi aldiniz? cumhur KOSKOCA MHP/ PARTISINI BOLDU/ PARCALADI ve PARMAGINDA oynatiyor. sen hala koltuk derdindesin. AKP iktidari baktiki; 2019 secimleri ; ZOR . Baklayi sizin agziniza verdi;

önder

17 Nisan 2018 22:55
yüzüne makyajla kırmızılık verilmiş, gözler vasiyetini yazmış birinin gözleri gibi feri bitmiş.

es es li

17 Nisan 2018 11:37
bu telaş ne bahçeli.barajda boğulcan değilmi. mhp yi bitirdin sen de tarih olacaksın. sen giidnce mhp tekrar eski hüviyetine kavuşacak. biz bu davaya gönül vermiş kişiler olarak bu seçimlerde ya iyi partiye ya da boş oy atacağız.

Gürcan

18 Nisan 2018 10:20
Aşağıdaki yorumları beyenmedim çünkü kimse MHP bulup parçalayacak bu bir ikincisi biz bedavaya gönül vermiş kişiler diyor ya boş yada iyi parti dıyor rahmetli Muhsin başkanın bulunmasını engellen birinin kurucu üye olduğu bir partiye bu davaya gonul vermiş kimse oy vermez ve biz bedavaya gönül verenler biz bu ülkenin erken üyarı sistemi kilit taşiyız ve diyoruzki söz konusu vatansa gerisi teferruattır
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
Eskişehir’de aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.