BAHÇELİ'DEN EKONOMİ AÇIKLAMASI

06 Eylül 2018 17:02
BAHÇELİ'DEN EKONOMİ AÇIKLAMASI

MHP Genel Bahçeli, "Ekonominin normale dönmesi, denge ve istikrara kavuşması, siyasi temkin ve tedbir, milli dayanışma ve uyanışla muhakkak sağlanacaktır." dedi.

MHP Genel Devlet Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada, "Ekonominin normale dönmesi, denge ve istikrara kavuşması, siyasi temkin ve tedbir, milli dayanışma ve uyanışla muhakkak sağlanacaktır. Türkiye’nin kaybettiği ortamda haksız kazanç peşine düşenler, kar hevesine kapılanlar damgalı işbirlikçilerdir, yeri yurdu olmayan vatansızlardır." dedi.

Devlet Bahçeli, "31 Mart 2019’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tartışmaya açmak için pusuya yatmış olan defolu ve fason siyasi zihniyetlere asla fırsat verilmemelidir." diye konuştu.

Bahçeli, "İdlib'e yönelik operasyonların Türkiye'nin milli bekasını tehlikeli şekilde yıpratacağı, ağır neticelere davetiye çıkaracağı açıktır." ifadesini kullandı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

dilaver

18 Eylül 2018 22:54
milli dayanışmaya (şimdilik )herkes dahil mi???

RG

10 Eylül 2018 13:33
Ekonominin normale dönmesini ve milli dayanışmayı milletvekilleri başlatsın.Örnek olsunlar.Maaşlarının yarısını alsınlar.Makam araçlarından vazgeçsinler.

yirmialtı

06 Eylül 2018 18:36
ake penin küçük ortağı :)))