BAHÇELİ'DEN 'AF' ÇIKIŞI

Son Güncelleme : 12 Mayıs 2018 16:05
BAHÇELİ'DEN 'AF' ÇIKIŞI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabı üzerinden gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Bahçeli, Demirtaş'ın cezaevinden çıkarılması için yapılan çalışmalara tepki göstererek "Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı? Bu kardeşlerimizi taş duvarların ardında çürümeye terk etmek ne kadar adil ve adaletlidir? PKK’lı alçaklar, FETÖ’cü caniler, vatan ve millet düşmanları demokrasi ve özgürlük adına sahiplenilirken, kaderlerinin kurbanı olmuş mağdurlarla ilgili lehlerinde hukuki ve ahlaki bir düzenleme yapılması, onların aydınlığa kavuşturulmaları tez elden sağlanmalıdır. Kader mahkumlarının talihini değiştirebilir, onların elinden tutabilir, zincirlerinden ve zindanlardan onları çekip çıkarabiliriz. Tartışma ve konuşmaya değmez mi?" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

selçuk

13 Mayıs 2018 21:07
VATANA GÖZ DİKENİ EZ OĞLUM, VATANI SOYANIN YÜKÜNE YARDIM ET OĞLUM.

VATANINA GÖZ DİKENİ EZ OĞLUM

12 Mayıs 2018 16:33
HER DÖNEMDE ÜLKENİN VE DEVLETİN EN ZOR ZAMANINDA ONA SAHİP ÇIKAN , ŞAHSİ MENFATİNİ DÜŞÜNMEYEN BÖLÜCÜLERE FIRSAT VERMEYEN " DEVLETİN BAŞINA DEVLET GELECEK "

ES ES Lİ

12 Mayıs 2018 12:34
AH BAHÇELİ AH. YILLARDIR PEŞİNDEN DEVLETİN BAŞINA DEVLET GEÇECEK DİYE HAYKIRDIK. BİZİ YANILTTIN. BUNDAN SONRA HER ŞEY İNŞALLAH İYİ OLACAK