BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ

19 Ağustos 2018 15:33
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ

Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Görmek zorundayız

Ekonomik düzelme için öncelikle gerçekleri görmek zorundayız vurgusu yapan Koçyiğit, “Türkiye mutlaka kendi milli ve bağımsız ekonomi politikalarını oluşturmalıdır. Belki o zaman gerçekten yeni bir ekonomi modelinden bahsetmek mümkün olabilir” dedi.

Fırsat verilmemeli

Devletin ciddi bir borç altında olduğunu ifade eden Koçyiğit, “Ülkemiz iflasla karşı karşıyadır. Kriz sonrası bir çok şirketin batacağından ve büyük ihtimalle el değiştireceğinden endişe edilmektedir. Buna fırsat verilmemelidir” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

21 Ağustos 2018 01:24
Bırak dünyayı bölgemizde lider olabilsek yeter. Usandık bu abartılı ucuk laflardan..

Ziya

20 Ağustos 2018 00:56
İyi olanı, uygun olanı Türk Milleti seçmiştir. Sakız gibi aynı teraneleri sayacağınız ya da sıradan lafları bırakıp önce mevcut yönetime destek verin ki Millete saygınız olup olmadığı anlaşılsın! Eğer çok önemli olduğuna inandığınız fikriniz varsa da buyurun anlatın da herkes faydalansın! Yok efendim iktidara gelince şöyle yapacağız da böyle olacak ta! Biz bu lafları çok duyduk ki bunu söyleyenler burnunun ucunu bile göremeyen 2 kilo pirinç dağıtınca kendini evliya zan eden boş tiplerdir. Uzun lafın kısası sizin kapalı devre kendinden menkul müslümanlığınız çok lafta kalıyor ve de hayra hizmet etmiyor. Nokta.

berkhan26

19 Ağustos 2018 18:56
sizin cumhuriyet, atatürk düşmanı, şeriat ve suudi arabistan sevdalısı saadet partinizin önerilerine emin olun toplumun büyük bölümü çok önem veriyor ve saygı duyuyor.

erkan

23 Ağustos 2018 08:11
sadet partisi olarak sizlerin hükümete destek verip yanlarında olmanız gerekiyor biz vatandaş lar hükümetimizin sonuna kadar yanındayız oyumuz akpye
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.