BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ

19 Ağustos 2018 15:33
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ

Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Görmek zorundayız

Ekonomik düzelme için öncelikle gerçekleri görmek zorundayız vurgusu yapan Koçyiğit, “Türkiye mutlaka kendi milli ve bağımsız ekonomi politikalarını oluşturmalıdır. Belki o zaman gerçekten yeni bir ekonomi modelinden bahsetmek mümkün olabilir” dedi.

Fırsat verilmemeli

Devletin ciddi bir borç altında olduğunu ifade eden Koçyiğit, “Ülkemiz iflasla karşı karşıyadır. Kriz sonrası bir çok şirketin batacağından ve büyük ihtimalle el değiştireceğinden endişe edilmektedir. Buna fırsat verilmemelidir” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

21 Ağustos 2018 01:24
Bırak dünyayı bölgemizde lider olabilsek yeter. Usandık bu abartılı ucuk laflardan..

Ziya

20 Ağustos 2018 00:56
İyi olanı, uygun olanı Türk Milleti seçmiştir. Sakız gibi aynı teraneleri sayacağınız ya da sıradan lafları bırakıp önce mevcut yönetime destek verin ki Millete saygınız olup olmadığı anlaşılsın! Eğer çok önemli olduğuna inandığınız fikriniz varsa da buyurun anlatın da herkes faydalansın! Yok efendim iktidara gelince şöyle yapacağız da böyle olacak ta! Biz bu lafları çok duyduk ki bunu söyleyenler burnunun ucunu bile göremeyen 2 kilo pirinç dağıtınca kendini evliya zan eden boş tiplerdir. Uzun lafın kısası sizin kapalı devre kendinden menkul müslümanlığınız çok lafta kalıyor ve de hayra hizmet etmiyor. Nokta.

berkhan26

19 Ağustos 2018 18:56
sizin cumhuriyet, atatürk düşmanı, şeriat ve suudi arabistan sevdalısı saadet partinizin önerilerine emin olun toplumun büyük bölümü çok önem veriyor ve saygı duyuyor.

erkan

23 Ağustos 2018 08:11
sadet partisi olarak sizlerin hükümete destek verip yanlarında olmanız gerekiyor biz vatandaş lar hükümetimizin sonuna kadar yanındayız oyumuz akpye
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor. 
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.