AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

17 Ekim 2018 15:17
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete CHP Mihalgazi İlçe Başkanı Hasan Ünal ile CHP Mihalgazi İlçe Yönetimi katıldı. 2019 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimlerinde konuşulduğu görüşmede Hasan Ünal, Kazım Kurt’un Odunpazarı Belediye Başkanı olduğu günden beri Eskişehir için önemli projelere imza attığını belirti. Başkan Kurt’a Eskişehir ve Odunpazarı için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

es - es

17 Ekim 2018 15:55
çook önemli projelere imza attı , örneğin , solucan tesisi , kuş kümesi yapımı , cam şişe festivali , volkan konak , atilla taş konseri , gibi çok önemli projelere imza attı .

güçsüz karınca

17 Ekim 2018 17:18
aydınlık türkiye derken camilerin ahıra çevrildiği.Ezanın türkçe okutulduğu,sırf başı kapalı diye okulan işten atılan ablalarımızın hakkını arayamadığı devlet resepsiyonlarında alkolün en pahalısının tüketildiği sizin için aydınlık olan türkiye için çalışacaksınız.

Yalcin

17 Ekim 2018 16:19
Aman sen çalışma sn.kurt kim çalışırsa çalışsın sen çalışma zaten halk bi daha sana bu fırsatı vermeyecek inşallah

htc.

18 Ekim 2018 14:23
esra y ne zamandır ortada yoktun , halaa düzgün konuşmasını yazmasını öğrenememişsin , bu chp lilerde sıkışınca davranış bozukluğu kalıtsalmı .

güçsüz karınca

18 Ekim 2018 13:59
esra y sen ne kadar chp sevdalısıysan bizde o kadar chp düşmanıyız bil istedim

Esra y

18 Ekim 2018 13:11
Yorumlara bakılırsa chp düşmanları iş başında gene boş boş konusuyolar sanki sinek vızıltısı gibi
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
Eskişehir'de gerçekleşen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu sonrasında haklarında dava açılan ve çoğu asker olan 67 sanıktan 56'sına 2 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 
DRİFT PAHALIYA PATLADI
DRİFT PAHALIYA PATLADI
Eskişehir'de, alkollü olarak direksiyon başına geçen ve drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 8 bin 735 lira ceza kesildi. 
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu.