AYDINLIĞI SAVUNUYORUZ

Son Güncelleme : 08 Eylül 2018 16:09
AYDINLIĞI SAVUNUYORUZ

CHP İl Başkanı Rabia Akman CHP'nin 95. kuruluş yıldönümü ile ilgili basın açıklaması yaptı. Akman “Demokrasinin ve aydınlık bir Türkiye'nin savunucusu olan CHP'nin kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

Akman açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Ülkenin ilk siyasi partisi olan gücünü tarihi köklerinden alan "Halk Fırkası", ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kuruldu. Cumhuriyet Halk Partisi, cumhuriyetin teminatı, halkın çağdaş yarınlarının garantisidir. Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz savunucusu, çağdaşlaşma ve ulusal kalkınmanın temsilidir. Cumhuriyet Halk Partisi bugünün emekçisi, çağdaş yarınların mimarıdır.”

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

B.l.ntt.........

09 Eylül 2018 14:20
Artık Bir Silkelenin İsterseniz.!!! Zamanı Geldi Geçiyor...Yerel Seçimler İçinde Start Verilmenin Zamanı Gelmedimi. ? Ana Muhalefet Olarak ta Gündem Belirleyin Derim............100 Bin Mükerrer Oy Kullanıldığını Saptadığı Halde CHP Neden Harekete Geçmiyor...Bizim Bilmediğimiz Çok Şeyler Var Sanırım....Biz Taban Olarak Bir Yerlerimizi Yırtmamız Boşuna Gibime Geliyor....Yerel Seçimlerede Bir An Önce Başlamak Gerek Sanırım.....

Halil Toksöz

09 Eylül 2018 01:27
Bende şüpheleniyordum zaten, gizli gizli ampulu savunduğunuzdan???

Osman

09 Eylül 2018 11:13
Maşallah.

Türk

09 Eylül 2018 08:11
Hadi ordan takiyeci

Eses

09 Eylül 2018 13:21
Rabia hanım 15Milyon nerede? Bekliyoruz. Bak Eses zor durumda ya 15milyonun nerede, kimde olduğunu söyletin ya da siz bulun. Siz böyle konuştuğunuz için destek verecek çok kişi de nasıl olsa para var deyip vermedi.

latif

09 Eylül 2018 13:18
sırrı sakık'a bir cevabı varmı acaba sayın il başkanının. atatürk bu ülkede sadece chp lilerin Atatürkü değil. Atatürkü sevmek başka Chp li olmak başka . Atatürk sadece Chp lilerin koruması altında değil

Volkan

08 Eylül 2018 22:07
Şu elinizdeki bir kaç belediyeyi de kaybedin de ondan sonrasına bakarız..
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.