AYDINLIĞI SAVUNUYORUZ

Son Güncelleme : 08 Eylül 2018 16:09
AYDINLIĞI SAVUNUYORUZ

CHP İl Başkanı Rabia Akman CHP'nin 95. kuruluş yıldönümü ile ilgili basın açıklaması yaptı. Akman “Demokrasinin ve aydınlık bir Türkiye'nin savunucusu olan CHP'nin kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

Akman açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Ülkenin ilk siyasi partisi olan gücünü tarihi köklerinden alan "Halk Fırkası", ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından kuruldu. Cumhuriyet Halk Partisi, cumhuriyetin teminatı, halkın çağdaş yarınlarının garantisidir. Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz savunucusu, çağdaşlaşma ve ulusal kalkınmanın temsilidir. Cumhuriyet Halk Partisi bugünün emekçisi, çağdaş yarınların mimarıdır.”

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

B.l.ntt.........

09 Eylül 2018 14:20
Artık Bir Silkelenin İsterseniz.!!! Zamanı Geldi Geçiyor...Yerel Seçimler İçinde Start Verilmenin Zamanı Gelmedimi. ? Ana Muhalefet Olarak ta Gündem Belirleyin Derim............100 Bin Mükerrer Oy Kullanıldığını Saptadığı Halde CHP Neden Harekete Geçmiyor...Bizim Bilmediğimiz Çok Şeyler Var Sanırım....Biz Taban Olarak Bir Yerlerimizi Yırtmamız Boşuna Gibime Geliyor....Yerel Seçimlerede Bir An Önce Başlamak Gerek Sanırım.....

Halil Toksöz

09 Eylül 2018 01:27
Bende şüpheleniyordum zaten, gizli gizli ampulu savunduğunuzdan???

Osman

09 Eylül 2018 11:13
Maşallah.

Türk

09 Eylül 2018 08:11
Hadi ordan takiyeci

Eses

09 Eylül 2018 13:21
Rabia hanım 15Milyon nerede? Bekliyoruz. Bak Eses zor durumda ya 15milyonun nerede, kimde olduğunu söyletin ya da siz bulun. Siz böyle konuştuğunuz için destek verecek çok kişi de nasıl olsa para var deyip vermedi.

latif

09 Eylül 2018 13:18
sırrı sakık'a bir cevabı varmı acaba sayın il başkanının. atatürk bu ülkede sadece chp lilerin Atatürkü değil. Atatürkü sevmek başka Chp li olmak başka . Atatürk sadece Chp lilerin koruması altında değil

Volkan

08 Eylül 2018 22:07
Şu elinizdeki bir kaç belediyeyi de kaybedin de ondan sonrasına bakarız..
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.