AVRUPA'NIN SAYILI KLİNİKLERİNDEN

28 Kasım 2017 15:53
AVRUPA'NIN SAYILI KLİNİKLERİNDEN

Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK), Diyabetik Ayak İnfeksiyonları Çalışma Grubu (DAİÇG) ve Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’nin düzenlemiş olduğu ‘Uygulamalı Yara Bakım Kursu’, Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Kampüsü’nde yapıldı.

Açılış törenine Yunus Emre Devlet Hastanesi yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Yara Bakım Ünitesi Koordinatörü Uzm. Dr. Nevil Aykın, hastane yöneticileri ve ülkenin önde gelen bilim adamları, hava uzay hekimleri ve yurdun çeşitli illerinden gelen kursiyerler katıldı.

Uzm. Dr. Karagülle, Yunus Emre Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan “Yara Bakım Kliniği”nin Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın sayılı kliniklerinden olduğunu belirtti. Dr. Karagülle, "Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Aykın’ın koordinatörlüğünde dahiliye, plastik cerrahi ve kvc uzmanlarının yanı sıra son derece profesyonel çalışan sağlık personelleri görev yapıyorlar. Organizasyonda emeği geçen başta Uzm. Dr. Nevil Aykın ve ekibine, KLİMİK’e, değerli panelistlere ve katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor. 
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.