AVCI'DAN YEREL SEÇİM MESAJI

Son Güncelleme : 24 Ağustos 2018 17:08
AVCI'DAN YEREL SEÇİM MESAJI

Eskişehir İl Başkanlığınca Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii AŞ (TÜLOMSAŞ) Sosyal Tesislerinde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ak belediyecilik beklentisi

Törende konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, milletvekilliği seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde de ildeki tüm belediyeleri alacakmış gibi çalışmakla mükellef olduklarını söyledi. Avcı, "Eskişehir'in büyükşehir dahil olmak üzere tüm belediyelerin AK belediyecilikle tanışması beklentisi var" diye konuştu.

Oynan oyunlar var

Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay da son dönemlerde yaşatılmaya çalışılan ekonomik savaşın, ülke halkının birlik ve beraberliğiyle bertaraf edildiğine değinerek, Türkiye'nin oyunu bozan ve bölgesinde oyun kuran bir ülke olduğunu kaydetti. AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Harun Karacan ise "Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını biliyorlar. Özellikle savunma sanayinde devrimler yapan ülkemizi gördükçe çılgına dönüyorlar." dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hilal CcC

25 Ağustos 2018 00:15
Ya arkadaş hangi ülkede bu kadar çok seçim var esnafın yüzü gülmüyor yok seçim Yok kıl yok tüy olan gene esnafa seçim olur işler durur Yok dolar Euro ne olacak böyle seçim değil çözüm lazım Türkiye de yaşa dolar Euroyla al iş yap birileri zengin olurken esnaf borcdan batıyor

Fatih

24 Ağustos 2018 19:03
Sayın bayan milletvekilimiz.Bir 8taş forması giymiş cocukla ile resminizin çıkması EsEslileri üzüyor.Biraz daha hassas olmanızı istiyoruz.

BAŞKAN

25 Ağustos 2018 11:13
Anlaşıldı Belediye başkanlığına aday olacaksın Milli eğitimi becerdin sıra Eskişehir'e geldi Nabi Hocam Ünvanı iyi yakıştı Hoca Camide

Halil Toksöz

25 Ağustos 2018 01:37
Ekonomik savaş filan yok, 16 yılda ülkeyi borç batağına sokanlar, dolarları bina ve ceplere taşıyanlar, geleceğimizi karartanlar var. Artık sıyaset meslek oldu, vatanahızmet yeri değil.

Serkan

24 Ağustos 2018 22:34
Ak belediye yapacaz allahin izniyle
"NİŞANLIYIM" DEDİ DAVADAN VAZGEÇTİ
"NİŞANLIYIM" DEDİ DAVADAN VAZGEÇTİ
Kızının arkadaşını taciz ettiği iddia edilen şüphelinin yargılanmasına başlandı. 2012'de tacize uğradığını söyleyen genç kız şuan nişanlı olduğunu ve durumun bilinmesini istemediği için dava-dan vazgeçtiğini söyledi.
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
Eskişehir'de, direksiyon başında uyuyan sürücü refüjdeki aydınlatma direği ve trafik ışıklarına çarptı. 
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.