AÜ'YE KALİTE ÖDÜLÜ

25 Ekim 2017 11:32
AÜ'YE KALİTE ÖDÜLÜ

Anadolu Üniversitesi AR-GE ve İnovasyon Koordinasyon Merkezi Teknoloji Transfer Ofisi’ne (ARİNKOM TTO) Bureau Veritas Belgelendirme Firması tarafından ISO 9001-2015 Kalite Belgesi verildi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ın makamında gerçekleşen belge takdim törenine, Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Bureau Veritas Firmasından Belge Yöneticisi İbrahim Togay, Güney Marmara Bölge Yöneticisi Hüseyin Orçunlu, Ayten Mutlu, Yeşim Babacan ile ARİNKOM TTO yöneticileri ve danışmanları katıldı. Türkiye’de ISO 9001-2015 Kalite Belgesi’ni alan ilk teknoloji transfer ofisi olan, ARİNKOM TTO, Kalite Belgesi ile projelerini uygulamaya geçirdiği süreçlerde, çalışmalarının kalite yaklaşımıyla daha sistematik bir şekilde yürütülmesi sağlayacak. ISO 9001-2015 Kalite Belgesi ise risk yönetimini içermesi ve bu bağlamda oluşabilecek risklere karşı sürdürülebilirlik adına yapılacak ve alınacak önlemlerin neler olduğunu içeren bir belge niteliğini taşıyor.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

selvican

25 Ekim 2017 23:04
Haberi yazan arkadaşın dikkat etmesi lazım. Anadolu Üniversitesine verilen kalite ödülü falan değil. Parayı veren herkesin alabileceği alalade bir kalite belgesi. Bu belgeyi 1 ay içinde almaya hak kazanan OSB'de 30 firma sayarım. Burada yer alan emekli hocanın Arinkom'dan yüklüce aylık maaş aldığı söyleniyor. Alacaklarsa da bu parayı hak etmek için kalite belgesi değil ödülü alsın.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.