ATİLLA TAŞ ESKİŞEHİR'E GELİYOR

16 Ekim 2018 14:37
ATİLLA TAŞ ESKİŞEHİR'E GELİYOR

Odunpazarı Belediyesi, ünlü sanatçı Atilla Taş’ı misafir etmeye hazırlıyor. Atilla Taş, 20 Ekim 2018 Cumartesi Günü Antidepresan adını verdiği tek kişilik oyun ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı Kent Konseyi ünlü tarihçi Sinan Meydan’ın ardından çok konuşulacak başka bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı Atilla Taş tek kişilik gösterisi ‘Antidepresan’ ile Eskişehirliler ile buluşacak. Odunpazarı Belediyesi-Odunpazarı Kent Konseyi işbirliği ile düzenlenen etkinlik, 20 Ekim 2018 Cumartesi Günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Ücretsiz olan etkinlik, 19.00’da başlayacak.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halit D.

16 Ekim 2018 16:31
bırakın ücretsiz olmasını üste para verseler gitmem

tatar

16 Ekim 2018 15:43
Allah aşkına adammı bulamadınız bune vizyonsuzluk...

ham çökelek.

16 Ekim 2018 19:59
akparti karşıtı ne kadar yazar , sanatcı eskisi varsa hepsi soluğu eskişehir de alıyor . bu seçimde eskişehir de ellerinden giderse , ham çökelek gibi ortada kalacaklar .

samet ay

17 Ekim 2018 09:40
körler sağırlar birbirini ağırlar.

mehmet

17 Ekim 2018 10:33
Benim için sürpriz olmadı. Halkımız yavaş yavaş olup biteni anlayacak.

Tarik

17 Ekim 2018 07:22
Bir şarkısı var başka vizyonu varmı ..ham çokelekten başka ne var. Bu israr niye ,konu sanat degil ideoloji,,,ne yani vatanını seven yildizdogani çağırıp olurum Turkiyem i mi dinleteceklerdi.

bugra

19 Ekim 2018 09:27
iktidar doğru düzgün birini reis adayı olarak çıkarsın;belediye de özellikle iktidar partisinden değilsen, son 15 yılda üretimin ve sanayin, ank -izmit-adapazarı kays ve konyanın gerisine düşer böylece,.sonucunda ise saçma sapan eski patroncukların elinde üç kuruşa çalışmaya mecbur kalırsın bu şehirde.
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.