ATİLLA TAŞ ESKİŞEHİR'E GELİYOR

16 Ekim 2018 14:37
ATİLLA TAŞ ESKİŞEHİR'E GELİYOR

Odunpazarı Belediyesi, ünlü sanatçı Atilla Taş’ı misafir etmeye hazırlıyor. Atilla Taş, 20 Ekim 2018 Cumartesi Günü Antidepresan adını verdiği tek kişilik oyun ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı Kent Konseyi ünlü tarihçi Sinan Meydan’ın ardından çok konuşulacak başka bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı Atilla Taş tek kişilik gösterisi ‘Antidepresan’ ile Eskişehirliler ile buluşacak. Odunpazarı Belediyesi-Odunpazarı Kent Konseyi işbirliği ile düzenlenen etkinlik, 20 Ekim 2018 Cumartesi Günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Ücretsiz olan etkinlik, 19.00’da başlayacak.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halit D.

16 Ekim 2018 16:31
bırakın ücretsiz olmasını üste para verseler gitmem

tatar

16 Ekim 2018 15:43
Allah aşkına adammı bulamadınız bune vizyonsuzluk...

ham çökelek.

16 Ekim 2018 19:59
akparti karşıtı ne kadar yazar , sanatcı eskisi varsa hepsi soluğu eskişehir de alıyor . bu seçimde eskişehir de ellerinden giderse , ham çökelek gibi ortada kalacaklar .

samet ay

17 Ekim 2018 09:40
körler sağırlar birbirini ağırlar.

mehmet

17 Ekim 2018 10:33
Benim için sürpriz olmadı. Halkımız yavaş yavaş olup biteni anlayacak.

Tarik

17 Ekim 2018 07:22
Bir şarkısı var başka vizyonu varmı ..ham çokelekten başka ne var. Bu israr niye ,konu sanat degil ideoloji,,,ne yani vatanını seven yildizdogani çağırıp olurum Turkiyem i mi dinleteceklerdi.

bugra

19 Ekim 2018 09:27
iktidar doğru düzgün birini reis adayı olarak çıkarsın;belediye de özellikle iktidar partisinden değilsen, son 15 yılda üretimin ve sanayin, ank -izmit-adapazarı kays ve konyanın gerisine düşer böylece,.sonucunda ise saçma sapan eski patroncukların elinde üç kuruşa çalışmaya mecbur kalırsın bu şehirde.
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.