ATATÜRK'E HAKARET ETTİ! SAVCILIK SORUŞTURMA AÇTI

21 Temmuz 2018 10:42
ATATÜRK'E HAKARET ETTİ! SAVCILIK SORUŞTURMA AÇTI

Ankara Başsavcılığı sosyal medyada Atatürk'e hakaret eden S.İ. hakkında soruşturma başlatıldı.

Anıtkabir'de Atatürk'e hakaret eden S.İ. hakkında soruşturma başlatıldı.

Yapılan açıklamada, "Anıtkabir'de Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettiği video görüntüsü sosyal medyada yer alan şahıs ile ilgili olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın suçları soruşturma bürosu tarafından soruşturma başlatılmıştır. Şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es es

21 Temmuz 2018 11:52
Tutuklama yok al ifadeyi serbes bırak sizin adalet anlayışınız bu maalesef MUSTAFA KEMAL ATATÜRK türkiye cumhuriyetini kurmuş dünyada gelmiş geçmiş ve bir daha gelmeyecek en büyük liderdir 57 yaşında hayatı boyunca 11 savaş 13 kitap 24 madalya 7 nişan almış bir liderdir ve türkiye cumhuriyetini kurmuş bir liderdir hadsiz insanlar hayatında kitap okumamış gazete okumamış kalkmış eleştiri yapıyor zavallılar NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yasin

21 Temmuz 2018 14:55
Yüzü neden böyle yaptınız ki haber inandırıcılığını kaybediyor.

GECECi

21 Temmuz 2018 12:58
3-4 sene kadar önce akepe lideri kars sarikamista sehitleri anma gününde benim dedemde burada sehit oldu dedi. Sala sala halk gidip nüfus kayitlarinimi arastiracak, gariban kendi nüfus kaydini alamiyor. erdoganin dedesi sehitmis bu yalan beyandir suctur, daha önce sehitlere kelle diyen erdogan sadece özür diledi buda yetmez cezalandirilmalidir.

ali

21 Temmuz 2018 20:18
Atatürk'ü dedesine ve ninesine sorsaydı böyle olmadığını öğrenirdi.belki de dışarıda akrabaları vardır.

Atatürkçü

21 Temmuz 2018 23:04
yahu bi akıllanmadınız gitti bi tane manyağın yaptıklarına mal bulmuş mağribi gibi saldırıp buradan tayyibe saldırmayı bırakın.Seçim oluyo 15 gün arpacı kumrusu oluyorsunuz.Sonra gene devam.Bi akıllanın artık.Ruh sağlığınız geri dönüşümsüz bozuluyor.
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı. 
 SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
Eskişehir Bisiklet Derneği (Vel ESBİD) tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Eskişehir Bisiklet Buluşmaları, "Süper kahramanlar haydi pedallamaya" adlı etkinlikle başladı.
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
Usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler, tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında hayatını kaybetti. Güler, cumartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.