Ataç muhtarlarla buluştu

22 Şubat 2020 13:41
Ataç muhtarlarla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldiği toplantıları devan ediyor. Toplantıda Başkan Ataç, “Tüm mahallelerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti, eşitçe ulaştırmaya bu dönemde de devam edeceğiz” dedi.

"Sizler bu hizmetin ulaşmasında önemli bir köprüsünüz"

Muhtarların talep ve sorularını da dinleyen Başkan Ataç, “Büyük bir aile olduğumuza inanıyorum. Eskişehir halkına daha kaliteli hizmet sunmak için bu toplantıların faydalı olduğuna inanıyorum. Yeter ki birbirimizi tanıyalım, değer verelim, saygı duyalım ve sevelim. Ayrıca yan yana olabilelim, aramızdaki diyalog kopmasın. En merkezi noktadan, en uzaktaki kırsal mahallemize kadar; tüm mahallelerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti, eşitçe ulaştırmaya bu dönemde de devam edeceğiz. Sizler de bu hizmetin ulaşmasında önemli bir köprüsünüz. Gösterdiğiniz iş birliği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

"Muhtarlarımız bu verimli toplantılardan dolayı çok memnun"

Muhtarlar adına konuşan Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Hasan Güler ise, “Muhtarlarımız bu verimli toplantılardan dolayı çok memnun. Tüm muhtarlarımızın da ifade ettiği gibi, bize her zaman bir telefon kadar yakınsınız. Sizlerin, mahallemizde gerçekleştirdiği çalışmalar bizlerin de yüz akı. Ekibinize ve size teşekkür ediyoruz, hepimiz için başarılı bir dönem diliyoruz” dedi. Toplantıda daha sonra Başkan Ataç ve muhtarlar, belediye hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Muhtarların, Başkan Ataç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiği toplantı, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi. Öte yandan, Tepebaşı Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlenen toplantıya, kırsal ve kent merkezinde görev yapan 20 muhtarın yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş, Tepebaşı Belediyesi’nin müdürlük yetkilileri ve Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Uluönder Mahallesi Muhtarı Hasan Güler katıldı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Onur

24 Şubat 2020 00:29
TEPEBAŞI ilçesinde 64 muhtar var. Fotoğrafta 14+1 başkan görünüyor. Diğer 50 muhtar nerede acaba? Ama şovunu yaptı mı elbette yaptı başkan Ataç. En iyi yaptığı işleri yapmaya devam ediyor. Başka bir örneği var mı dünyada bilmiyorum. Hiç bir iş yapmadan seçimleri ardı ardına kazanan başka başkanlar sanırım sadece Eskişehir'de.

Tunc

23 Şubat 2020 10:29
Atac medya sana calisiyo hergun buradasin..medya da tanidiklarinmi var ne

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma